2737
2739
عنوان

مهمونی عصر

321 بازدید | 20 پست

سلام یه چندتادوست صمیمی قراره عصردورهم جمع شیم پذیراییم ایناست شربت اب لیمو،میوه،تخمه وپفیلا،چای ویه شیرینی محلی ترتیب اوردنش رونمیدونم (ازاول قراربوده زیادتشریفاتی نباشه)

بهترین ادمهای زندگی همانهایی هستندکه وقتی کنارشان می نشینی چایی ات سردمی شودودلت گرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اول شربت بیار دلشون خنک شه

بعد تخمه و پفیلا بیار 

بعد چایی و شیرینی

آخرم میوه

وزن اولیه ۱۱۱.۶۰۰  🤕😮‍💨😬  وزن هدف ۷۰ کیلو😍🥰 هدف اولیه تا فرودین ۱۴۰۳ ... ۹۵ کیلو. 😎😎😎من می تونم💪💪💪💪   تیکر هدف اولیمه                   کاش این مردم می‌فهمیدند حالی که پریشان است آرامش میخواهد نه سرزنش😒😔 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش ...

میوه و تخمه که بزار روی میز باشه 

اول شربت آبلیمو چون هوا گرمه

بعد یه مدت که گذشت چای و شیرینی

روز های اینده قطعا بهترین روز ها هستند  ...... کاربر جدید نیسم کاربری قبلیم و ترکوندن
2740
میدونی من خیلی دوست دارم چه انرژی گرفتم اومدی توتاپیک⁦☺️⁩

فدات شم لطف داری عزیزم

دل به دل راه داره

خوش بگذره

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
اصلا هم خوب نیست.  من چرا دعوت نیستم خبببببب؟؟ اونم باوجود شربت آبلیمو و پفیلا؟ 😭😭😭😭😭😭

😅😅😅

بهترین ادمهای زندگی همانهایی هستندکه وقتی کنارشان می نشینی چایی ات سردمی شودودلت گرم

منم عصر يه مهمون عزيزم دارم برم يه چيزي اماده كنم هنوز هيچي نخريدم 

اين كاربري مال خواهرمه منم با مال اون ميام من مادر شوهرم فوت شده چند روزه و مادر شوهر خواهرم باهاش زندگي ميكنه و اذيتش ميكنه 😒
2706