2737
2734
مردی که عاشقته در مقابل غر غرات سکوت میکنه .همیشه هواتو داره . همش بهت محبت میکنه هر چی خواستی واست ...

همچین غیر ممکن هم نیست عشق من واقعا اینطوریه یه چیزی فراتراز اینایی که گفتی

تو بگو طلاس وقتی ازچشمم افتاد قاطی آشغالاس         

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ازش دور نیستم خودشم میدونه عاشقشم میترسم بهم نرسیم ک بهمم نرسیم عاشقش میمونم تا بمیرم

خوش بحالت میدونه عاشقشی 😢😔

برام دعا کنید بشه من به دعاهای خیر و نفس حق شما نینی سایتی ها ایمان دارم تاحالا هرچی خواستم و دعا کردید در حقم شده😊🙏🏻 چی میشه اگه اینم بشه😔(( اللّهُمَّ صَلِّ عَلَی فَاطِمَةَ و اَبِیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنِیهَا وَ السِّرِّ المُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ مَا اَحاطَ بِهِ عِلمُک))  
2731
 خوش بحالت میدونه عاشقشی 😢😔

اخه منم شبی عاشقا رفتار نمیکنم ی روزایی فک میکنه نیستم. ولی از ته قلبم میخامش نمیدونم چجورییی بگم ک بفهمه ولی میدونه جونمه نمیدونم چجوری بگم دوسش دارما ولی اذیتش میکنم

عزیزم خب دوسش داشتی 😍😍😍

اره گلم عاشقش بودم من اول زندگی باردار شدم سقط کردم اول ازدواح کتک خوردم دعوا قهر ولی فقط سکوت کردم و عشق و یلدش دادم تا خجالت بکشه ..بهش یاد دادم زندگی جیه من دفتر وکالت داشتم بهش گفتم حتی ب خاطر عشقش دفترمو جمع کردم

با هیچ کلمه ای نمیتونم عشق رو توصیف کنم اینقدر زیباست که لبخند از رو لبات نمیره همونقدرم سوزناک و در ...

ولی عشق لذت بخش ترین افریده ی خداست همیشه عاشق باشید عاشقی ی حس نابه ی حسی ک مرده رو زنده میکنه

من میبینم ک واقعاااااا با همه عشقی ک ب شوهرم دارم و دوستش دارم اما اونننننننن خیلییییی خیلییییی عاشقتره, چون فداکارتره. مهربونتره, دلسوزتره, خیلی بیشتر ب فکرمه, اولویتش در هر کاری منم,و خیلیییییی چیزای دیگه.... 

2738
هیچ عشقی مثل عشق اول نمیشه.خیلیا رو دیدم بعد از ازواج ب عشق اول فک میکردن

عشق اول چیه دیگه اگه واقعا عشقه دیگه دومی نداره که

تو بگو طلاس وقتی ازچشمم افتاد قاطی آشغالاس         

مرد عاشق مردیه که به زنش و خوانوادش احترام بزاره

برای خوشحالی و راحتیه زنش هر کاری میکنه

پایبند چهارچوب اصول زندگیه

عاشقانه زنشو دوس داره و ازش طرفداری میکنه 

مایحتاج زندگیو واس زنش فراهم میکنه

از خواسته های خودش بخاطر خواسته های زنش میزنه 

محبت کلامی و جسمی داره در همه حال

عشق واقعا قشنگه

من و شوهرم معناشو درک کردیم ❤

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑