2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا نابود کردن؟

یکیشون رو که خودمم نفهمیدم چرا این کارو کرد ، ولی خیلی ناگهانی ازدواج کرد و انگاری بعد ازدواجش احساس کرد اونطور که باید و شاید اذیت نشدم اونوقت هر کاری کرد تا زجر و شکنجه منو از ازدواجش بیشتر کنه ..متاسفانه بهترین ضربه هارو کسی به آدم میزنه که بیشتر به اوضاع حال و روحمون آشناست و اون آقا منو از حفظ بود..

نفر دوم هم ....

دین من انسانیت نیست                                             در دنیایی که انسان ها آدم می کشند!  
2728

استارتر عزیز شما تازه 18سالته ، آتیشت تنده ...هنوز تو دنیا زیاااادند آدمها و چیزهایی که ندیدی..کمی ترمز بکش

دین من انسانیت نیست                                             در دنیایی که انسان ها آدم می کشند!  
استارتر عزیز شما تازه 18سالته ، آتیشت تنده ...هنوز تو دنیا زیاااادند آدمها و چیزهایی که ندیدی..کمی ت ...

خیلی از همون ادماام رو عشق ۱۸سالگیشون موندن ها نمیدونم اخه خییییلی دوسش دارم مگ ب سنه اخه؟ یکی ک ۳۰سالشع روزی عاشق یکی میشه هیچ درکی ام از عشق نداره مگ هرکی سنش بالاتر باشه عاشق باشه عشقش موندگاره؟من دوس دارم تااخر عمر عاشق ی ادم باشم ادمای بهتر نظرمو عوض نکنن

خب باهاش حرف بزن وقتی ارومه یکم صبور باش

عزيزم دو سال نيم از ازدواجمون گذشته نه با گريه درست شد نه با ارومي نه با خنده نه با محبت با دعوا نه با قهر درست نشد منم ولش كردم به حال خودش مردا خيلي پيچيده ان به قول معروف" مردا كه عاشق ميشن فك ميكن خوشگل تر و بهتر از عشقشون تو دنيا نيست وقتي با همون ازدواج ميكنن سگ هاي كوچه رو هم از زنشون بهتر و خوشگل تر ميبنن " 

2738