2752
2734
سلام به همگی.بچه ها ممکنه تو سونوگرافی تععین جنسیت تو هفته 15- 2 تا سونوگراف بگن دختره و دکتر زنان زایمان هفته 16بگه پسره؟البته دکتر زنان گفت 100% نیست چون پاهاشو باز نمی کنه.یعنی کدومشون دقیق تره؟بعدشم 1 سوال دیگه بالاخره سونوگرافی برای بچه ضرر داره یا نه؟چون من تا حالا تا دلتون بخواد سونوگرافی کردم.چون هم خودم نمی تونم دیر دیر برم هم جفت پایینه این اواخر تند تند سونوگرافی کردم
من یک دختر 2 ساله دارم و اینقدر در دوران بارداریم استرس داشتم تقریباً هر 20 روز یک بار می رفتم سونو و خدا رو شکر اتفاقی هم نیافتاد البته باید جایی که برای سونو میری به کارشون اطمینان داشته باشی ....
به نظر من اگه تهران هستی یک بار هم برو سونوی دکتر فرزانه تا جواب قطعیتو بده . سونوی دکتر فرزانه - خیابون توانیر - ساختمان پزشکان توانیر .....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خانومی خیالت از سونو راحت باشه چون تا حالا ثابت نشده که ضرری داشنه باشه. اینو یکی از استادای رادیولوژی گفت بهم. فقط اگر 3 بعدی باشه و باعث بشه دمای مایع آمنیون بره بالا ضرر داره که متاسفانه خیلی هم مد شده این کار.

یادمه دختر عموی خودم 3 بار جنسیت بچه اش را اشتباه گفتن بهش تا بالاخره پسر شد! :)