2733
2734

پدرم فوت کرده ، هنوز تقسیم ارث نکردیم ، بعد زن بابام دوتا برگه رو کرده با دست خط و امضای پدرم و امضای چهار شاهد که روی یکی از اون ها نوشته نیمی از زمین ساختمانی که توش هستیم به نام زن بابامه ، روی برگه ی دیگه هم قید شده یکی از واحد‌های همین ساختمان و به نامادریم واگذاری شرعی کرده. 

حالا می‌خوام ببینم تکلیف ما با این شرایط چی میشه ، اصلا این برگه ها سندیت قانونی دارن یا نه

سندیت قانونی ک ۱۰۰٪ داره

اما ببینین واقعا پدرتون اینکارو کرده؟ یا سند سازیه؟

اون ۴ شاهد کیا هستن؟؟

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چون دست خط پدرته اعتبارش مثل سند هستش

شما طبق وصیت پدرتون تمام حق و حقوق اون خانم رو بپردازید

اگه توی اون برگه نوشته در عوض مهریه ملک داده که هیچی اگه ننوشته برای مهریه اش هم اقدام کنه از ما بقی املاک میتونه ادعای مهر کنه و طبق قانون باید بهش پرداخت بشه

كاربري عزيز جون و عزيز بانو مال خودمه تركوندنشون الان فقط همين كاربري برام مونده 😝😝😝😝
شما از کجا فهمیدین سندیت داره

چون برای خود ما پیش اومد، زمین اجدادیمونو یکی که از پدربزرگم اجاره کرده بود بالا کشید!!

با همون دست نوشته ک بابابزرگم با ۳نفر دیگه امضاش کرده بودن!!!

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
2738

مشکل اینجاست که ما تعدادمون خیلی زیاده و حدود ۱۴ تا خواهر و برادریم(تنی و ناتنی) و اگه این برگه ها قابل استناد باشه و نصف خونه رو زن بابام بگیره با یک هشتم هم که ارثیه ی زن هست دیگه چیزی برای تقسیم کردن نمی‌مونه و چیزی گیر من و خواهرم نمیاد که بعد آواره نشیم

مشکل اینجاست که ما تعدادمون خیلی زیاده و حدود ۱۴ تا خواهر و برادریم(تنی و ناتنی) و اگه این برگه ها ق ...

بنظرم دست خطو گیر بیارید بسوزونید😂😂🙈

سند نیست ک ثبت شده باشه

سندیت قانونی ک ۱۰۰٪ داره اما ببینین واقعا پدرتون اینکارو کرده؟ یا سند سازیه؟ اون ۴ شاهد کیا هستن؟؟

روی اولی که یه جوری نوشته بابام معلوم نیست ولی اینطور که من خوندم بیشتر قول انتقال نیم دانگ از زمینه تا خود انتقال ، آخرش نوشته در یکی از محاضر رسمی به ایشان انتقال دهم. همه ی شاهدهای برگه هم فوت کردن

روی اولی که یه جوری نوشته بابام معلوم نیست ولی اینطور که من خوندم بیشتر قول انتقال نیم دانگ از زمینه ...

برگه رو‌ پیدا کن،بسوزون بره...

نه چیزی که مهمه اینه قبل از فوتش باید بنامش میکرد  سند مهمه که بنامش نیس بقیش طبق قانون تقسیم ...

نمی‌دونم ولی روی برگه دومی که یک واحد از خونه هست حالت وصیت داره که نوشته بعد از مرگم فرزندانم حق دخل و تصرف در این واحد از خانه را ندارن و به همسرم واگذاری شرعی کرده ام ، ۴ تا شاهدش هم ۳ تا دخترای زن بابام و یکی از عمه هام هستن.

نگران نباشید این اسناد را ببرید دادگاه و درخواست خط شناسی امضا شناسی بدید و همینطور اگر با دست خط پدر مرحومتون نیست قدمت سند را هم ذکرکنید که بعد از فوت مرحوم سند سازی نشده باشه

این قافله عمر عجب میگذرد
2706