2733
2739
عنوان

کدوم رومیزی قشنگه

263 بازدید | 15 پست

بچه ها سلام کدوم از اینا برای میز خوبه میخام یکیشو رو میز غذا خوری بندازم یکیشم رو میز عسلی جفتشون قهوه ای روشن هستن...ایراد نداره رو میزی جفتش شبیه هم باشه؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اینا دیگه چ مدل رومیزیه

ب نظر من ک شلوغه و قشنگ نیس

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
2738
اینا دیگه چ مدل رومیزیه ب نظر من ک شلوغه و قشنگ نیس

هزار بار گفتم الکی هرچی میخاید بخرید نرید تو دیجی کالا

برید از بازار های شهرتون بگیرید

هم قشنگ تره

هم جنسشو از نزدیک می‌بینید

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
2706