2737
2739
عنوان

کیا الان تنهان با خدا؟

101 بازدید | 22 پست

هیچکسو ندارم...ینی کسیکه بتونه مشکلمو حل کنه،تنهام باخدا...انقدر اشک ریختم که اگه خدا جوابمو‌نده به ارحم الراحمین بودنش شک میکنم

من پسرم رو فرشته صدا میزنم .دختر ندارم 😋😋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مشکلت چیه

مشکلم اینه که هیچکسو ندارم،خانوادم دورن،امروزم خواستم برم شهرمون شوهرم دقیقه نود گفت نرو،حال مادروپدرمو فرض من،هیچ جای دیگم نمیذاره برم

مشکلم اینه که هیچکسو ندارم،خانوادم دورن،امروزم خواستم برم شهرمون شوهرم دقیقه نود گفت نرو،حال مادروپد ...

خب چرا منفعل عمل میکنی؟ یکم قاطع تر باش. مثلا بگو پدرت زنگ بزنه خونتون موقعی شوهرت خست و تو گوشیو برندار بذار شوهرت برداره. پدرت بگه قرار بوده دخترم بیادولی نیومده، ما منتظرشیم حتما بیاد.

تبسمی اگرم رو دهد ز عیش ندانی، که گاهی آدمی از کثرت ملال بخندد ...
2738
خب چرا منفعل عمل میکنی؟ یکم قاطع تر باش. مثلا بگو پدرت زنگ بزنه خونتون موقعی شوهرت خست و تو گوشیو بر ...

داشت میرفت سرکار گفت نرو،سرکار گوشیش دستش نیست،به شرکت زنگ زدم برنداشتن،مدیرشون برنداشت،بابام خونمون بود قرار بود با اونا برم

احتمالا تابحال قاطعانه رفتار نکردی و پدر و مادرت وارد ماجرا نشدن...ایشون این حق رو نداره. پدرت رفت؟

رفت ولی گفت منتظر میمونم تعطیل بشه بهش زنک میزنم اگه گذاشت میام دنبالت

رفت ولی گفت منتظر میمونم تعطیل بشه بهش زنک میزنم اگه گذاشت میام دنبالت

شما توی همه ی کارا عقب نشینی میکنی؟ 

ایشون برای همه چیز همین مدله؟

احتمالا تابحال قاطعانه رفتار نکردی و پدر و مادرت وارد ماجرا نشدن...ایشون این حق رو نداره. پدرت رفت؟

دمت گرم جواب میدی،بخدا کسی رو ندارم باهاش حرف بزنم دارم از دلتنگی دق میکنم ،همین الانم کل صورتم خیسه

دمت گرم جواب میدی،بخدا کسی رو ندارم باهاش حرف بزنم دارم از دلتنگی دق میکنم ،همین الانم کل صورتم خیسه

عزیزم گریه چاره آخر نیست، خداوند به انسان قدرت تعقل و اختیاراتی داده

خواهش میکنم ♥

شما توی همه ی کارا عقب نشینی میکنی؟  ایشون برای همه چیز همین مدله؟

اره من و خانوادم همیشه کوتاه اومدیم،منظورت از ایشون اگه بابامه که اره،اما شوهرم قبلا نمیگفت نرو الان بهش گفتم برا عروسی پسرخالم پول بده واسه هدیه سرهمین دیگه گفت نرو،میگه پول شام عروسی روهم بدهکارن.اونموقع پسرخالم عقدبوده هدیه رو مامانش داده

2706