2737
2734
عنوان

اقدام برای بارداری

93 بازدید | 12 پست

سلام.یه سوال دارم کیا با فولیکول ۱۹ باردار شدن؟من دیروز سونو دادم ۱۹ بود دکتر hcg داد که امروز بزنم گفت ۳۶ ساعت بعد رابطه داشته باشید هر ۱شب درمیون تا روز ۱۸ سیکل.۲ساعت پیش تست گرفتم جواب توی عکس مشخصه.بعد رفتم آمپول هم زدم.

حالا به نظر شما الان که کیت تخمک گذاری مثبته بهتر نیست توی همین ۲۴ ساعت اقدام رو شروع کنیم؟ ممکنه کیت اشتباه باشه؟ با فولیکول ۱۹ میشه باردار شد؟؟

من ماه پیش ۲تا فولی ۲۰ و ۲۱ داشتم اما باردار نشدم.

تمام آزمایشات من و همسرم سالمه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من یه بار اینجوری پررنگ شد....و سه ساعت بعدش تخمک ازاد شد...من بدنم جوریه وقتی تخمکم بزرگ باشه ب هنگام ازاد شدن یه قطره خون میاد ازم.دیگه میفهمم ازاد شده

آی ام کورد❤آنگاه که ناامیدی بر جانتــ پَنجه افکنده و رها نمیشوی..به من امیدوار باش.(زمر/53)
 میترسم باز هم نشه.ماه پیش ۲تا فولی خوب داشتم دکتر هم تعجب کرد که باردار نشدم.🙁

عزیزم اول راهی هنوز...من ۶ ماهه سقط کردم..۵ ماهه تو اقدامم همه چی عالی..ولی نگرفته واسم

آی ام کورد❤آنگاه که ناامیدی بر جانتــ پَنجه افکنده و رها نمیشوی..به من امیدوار باش.(زمر/53)
2738
عزیزم اول راهی هنوز...من ۶ ماهه سقط کردم..۵ ماهه تو اقدامم همه چی عالی..ولی نگرفته واسم

دخترخالم یه سقط داست پارسال دکتر بهش گفت حداقل باید ۸ ماه صبر کنی تا بدنت آماده بشه.

دخترخالم یه سقط داست پارسال دکتر بهش گفت حداقل باید ۸ ماه صبر کنی تا بدنت آماده بشه.

من امون ندادم....دلم نی نی میخواد

من يكم تيرماه يدونه داشتم البته ٤هفته بودم خون ريزي كردم خودش دفع شد دكتر بعد يكي دو هفته قرصام ك تموم شد دكتر گفت اقدام كن از اونموقعه تا الان هم قرص تقويتي ميخورم هم اقدام ميكنم ولي دوماهه نشده....خسته شدم شوهرم خيلي داغون ميشه ...