2733
2739
عنوان

حرفای شوهرم پیرو تایپیک پربازدید

2230 بازدید | 69 پست

بهم گفت ببخشید غلط کردم بمون سر زندگیت گفتم ذهنم دبگه نمیتونه بهت اعتماد کنه ترجیح میدم برم دنبال آرزوها و پیشرفتم و پدرمم گفته خطتو عوض کن که دیگه حتی صداتم نشنوم 

گفت حرفی ندارم یکسال رو برو خونه پدرت قول میدم ادم بشم مشاوره برم تو هم درستو بخونی حتی با اینکه نیستی ماهیانه ۲۵۰۰ اجاره رو بدم تا برگردی فقط خطتو لوض نکن حداقل دلم تنگ شد پیام بدم 

نمیدونم باید چیکار کنم میترسم برم بعد ۱۰ ماه دیگه هیچ چیز زندگیم سره جاش نباشه اگرم بخوام طلای بگیرم شرشو کم کنم تو این اوضاع درسو بدبختی نمیشه این کارو کرد چون آدم به شدت احساسی هستم و مطمعنم ۶ ماهی جالم بد میشه نظراتتونو لطف کنین بگین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یا باید طلاق بگیری یا برگردی این یه سال فرصتی میشه براش تا بعدا هزار چیز علیه تو جور کنه برا دادگاه بگه زنم بی اجازه رفته خونه پدرش  یا ب خیانتش همچنان ادامه بده چون ازاد تره

2740

یعنی مساله خیانتو پذیرفته؟

بنظرت میتونی دوباره بهش اعتماد کنی؟

این یه تصمیم بزرگه الان اصلا عجله نکن یه کم به خودت زمان ب

پروانه به شمع بوسه زد و بال و پرش سوخت                  بیچاره از این عشق فقط سوختن آموخت

عزیزم خیانت غیر قابل بخششه.چرا متوجه نیستید همچین ادمایی مریضن اخه کسی که خودش زن داره ومیتونه نیاز های جنسی و روحیشو برطرف کنه میره دنبال یکی دیگه؟ادم عاقل این کارو میکنه ؟از خداشه یه سال بری خونه رو بکنه پاتوق .اشتباه ما زنا همینه که خونه رو براشون خالی میکنیم وخودمون میریم بیرون .چرا اونا نرن؟هان؟چرا ما از زندگیی که ساختیم بریم بیرون؟

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸

میخواد ی سال عشقو حال کنه بعد برگرده سر زندگیش به نظر من

محاله کسی که پشیمونه راضی بشه زنش بره اونم ی ساااال

میخواد مثلا مهریه نده و بهت فرصت بده و خودشم حالشو ببره 

من شاید بدبینم

ايشالا درمان سرطان كشف بشه
شوهرت راجب رابطش با دختره چه توضیحی بهت داد؟

گفت فقط حرف بوده و درد دل ببخشید و من ازت توجه نگرفتم هر چند من بی محلی هامو بهش قبول دارم از بعد خیانت اولش حتی به زور بوسشم میکردم

یا باید طلاق بگیری یا برگردی این یه سال فرصتی میشه براش تا بعدا هزار چیز علیه تو جور کنه برا دادگاه ...

دقیقا

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸
2706