2733
2739
عنوان

انگار دهنم و دوختن😞😞😞

226 بازدید | 18 پست

شده انقدررررر دلتون بگیره که اصلا دیگه نتونید حرف بزنید همش حواس خودتون و پرت کنید؟چیکار میکنید جز آهنگ شاد و بیرون و اینا 

✨〰️با صد هزار مردم تنهایی، بی صد هزار مردم هم تنهایی〰️✨

دوروز بگذره خوب میشم کاری نمیکنم☺

لایک نکنید باتچکر مدیریت پارک💣زیاد که باشی زیادی میشی/من بد نبودم تو داری میشی/هیچ وقت این احساس بهت نمیساخت/دلم میخواستت دلت نمیساخت/زیادی خوبی کردنم تهش داستانه/واسه تو خوبی و بدی همش یکسانه/بد عادتت کردم خودم خب حقم داری خوبی که از حد بگذره ته داستانه🎵   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بیشتر بادلم حرف میزنم

لایک نکنید باتچکر مدیریت پارک💣زیاد که باشی زیادی میشی/من بد نبودم تو داری میشی/هیچ وقت این احساس بهت نمیساخت/دلم میخواستت دلت نمیساخت/زیادی خوبی کردنم تهش داستانه/واسه تو خوبی و بدی همش یکسانه/بد عادتت کردم خودم خب حقم داری خوبی که از حد بگذره ته داستانه🎵   
2738
خب ببین نخ و سوزنی به دهنت آویزونه ..شاید واقعا دوختن🤔کتاب بخون.کتاب برای بیکاری عالیه

نمیتونم ذهنم و کنترل کنم

✨〰️با صد هزار مردم تنهایی، بی صد هزار مردم هم تنهایی〰️✨

یه دمنوش بابونه  و رفتین بیرون بایکی از دوستام که خیلی حالمو خوب میکنه...

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 
2706