2737
2739
عنوان

پدر شوهر پررو و بی فکر

1180 بازدید | 51 پست

بچه ها من شوهرم وسواس داره و واسه وسواسش یه ساله که خونه ماست(لطفا راحع به وسواسش از تاپیکهای قبل بخونین و نپرسین)

خیلی کم میریم خونشون چون اونجا استرسش میره بالا.

تو عقدیم

شوهرم طفلی در حال درمانه و خیلی معذبه اینجا.در حدی که چون از خودش ناراحته همش به خانواده من گیر میده و افکار منفی میاد تو ذهنش که واسه درمانش خوب نیس.

تعدادشون کمه.پدر شوهرم خجالت نمیکشه پسرش اینجاس!صبح تا شب پولهاش رو میده به سفر و اینده خودش و بچه دیگشون رو میسازه.

واقعا غیرت نداره!

بابای من بود قطعا یه خونه واسه پسرش اجاره میکرد که پسرش جلو پدر زن سرشکسته نشه!تا درمان تموم بشه!

بعد زنگ میزنه به بابای من تازه پسرشم خراب میکنه!!!

فکر کن ما رفتیم به سفر،پدر شوهرم مجبورمون کرد واسه یه کاری بریم.با خرج خانواده ها.خانواده من پونصد تا سرراهی دادن.خواهرمم چهارصد تا داد گفت محض احتیاط همراتون باشه.پدرشوهرمم چهارصد و خورده ای داد!گفت بسه و ندارم و ...

بعد خودش رفت با زن و بچه ایران گردی هتلهای پنج ستاره!

فکر کن چقدر بیشخصیته این مرد!

اصلا به روی خودش نمیاره!فقط به فکر اینه که بره مهاجرت کنه و واسه زن و بچه دیگش اقامت بگیره!شوهر منم انداخته رو ما !شوهر بیچارمم از بی جایی داره میسوزه!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شوهرتون چندسالشه که هنوز نمیتونه رو پای خودش وایسه و باید دیگران کمکش کنن؟وقتی ازدواج کرده قطعا باید یه پس انداز یا شغلی داشته باشه که خودش و زنش و تامین کنه!پدرشوهرتون هیییچ وظیفه ای در قبال شما ندارن اگه کاریم کنن لطف کردن

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌

بارها گفتم باز هم میگم. اگرکمک میکرد خوب بود اما برای آرامش خودتون مطلقا از کسی توقع نداشته باشید. اگر سفر رو بخاطر پدرشوهرتون رفتید از کس دیگه ای پول نمیگرفتید و به پدر شوهرتون میگفتید 400 تومن کمه و با این پول نمیتونید برید سفری که ایشون میگن. 

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
من بودم اصلا دیگه اسمشونو نمی آوردم،چ پدر انتری

فقط به احترام شوهرمه!

چون استرسی و ناراحت میشه 

طفلی شوهرم در عذابه از بیماریش و عصبی میشه ولی میدونم خودشم ناراحته!دست خودش نیست!

بعد مرد گنده هنوز داره تو هتلهای به قول خودش لوکس میگرده!

انگار بابای من نمیتونه بچه هاش رو بندازه رو بقیه بره سفر!

2738
بارها گفتم باز هم میگم. اگرکمک میکرد خوب بود اما برای آرامش خودتون مطلقا از کسی توقع نداشته باشید. ا ...

والا خرج منم نداد!

من خودم خرجم رو دادم!

من توقع کمک ندارم،ولی توقع ندارم پسرش رو بندازه رو بابای من خودش هرروز بره سفر و عکس بفرسته!

اگه انقدر مشکل داشت چرا ازدواج کرد؟ باید مشکلشو حل میکرد  الانم باید خودش از پس زندگیش بربیاد ...

انقدر مشکل نداشت

مشکلش بیشتر شد بعد یه حادثه

حالا در هر صورت بیماره!دست خودش نیست!تربیت همون مادر و پدره و ارث خودشونه!

نباید به فکرش باشن؟!باید بندازنش رو پدر زن؟!

بعدم باباش زنگ زده به بابام که ببخشید خرج واستون درست شد!قصد بدی نداشتیم!!

شوهرتون چندسالشه که هنوز نمیتونه رو پای خودش وایسه و باید دیگران کمکش کنن؟وقتی ازدواج کرده قطعا باید ...

شوهرم اندازه خونه و ماشینش داره

ولی الان تو عقدیم و در حال درمانه

من کمک زندگی ازشون نخواستم.میگم به فکر حال بچشون باشن.این بیماری دست گل خودشون دوتاست.ارث اونهاست!

نمیفهمه پسرش سر بار پدر زنه؟!

ما واسه عزادار بودن اونهاست که تو عقدیم!خجالتم خوب چیزیه!

من به ایناش کاری ندارم فقط زندگی کردن با همچین آدمایی خیلی سخته از همین الان فکراتو بکن چون خواهرم ب ...

من دارم تلاشم رو میکنم درمان بشه 

اگر نشد عروسی نمیگیرم

و قطعا فاتحه بابا و ماماتش رو میخونم بعد جدا میشم!میگم جای کمک به درمان این بچه که در عذابه فقط به فکر لباس و خارج و سفر و ...بودین.

مامان و بابای من از دهنشون گرفتن دادن به پسرتون ولی شما غیرت نداشتین!

حالا این وسط واسه من سوال شده با این سن و سال اقامت کجا و چجوری میخواد بگیره!  

عزیزم حق داری ولی ناراحت نباش اگه پدر به فکری بود شوهرتو زودتر ازینا درمان میکرد خداروشکر که شوهرت میفهمه و قدردانه

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  
خب برنامتون از اول برای ازدواج چی بوده؟ خونه باید بگیره همسرت که برید سر زندگیتون دیگه درسته؟ یا پدر ...

باباش گفت کمک میکنم

الان تو سال یکی از فامیلهای خانواده شوهرم گیریم

فکر کن انقدر مرد بدبختیه که خودش رو جر داد سر مهریه و شام عروسی و ...

کلا فقط به فکر خوشین

2706