2737
2739
عنوان

معتادین به تل گرام بیاین

59 بازدید | 9 پست

من رهاگرام دارم خوبه ولی همش پیام تبلیغاتی میاد ازار میده

تل اصلی هم دارم ولی فیل تر شکنا هنیشه کار نمیکنن

شما از چی استفاده میکنین

🖤 Nili ❤ Nili 💛 Nili 💖 Sara 💜 Nili 💚 Nili 💙 Nili 🤍
من تل گرام اصلی استفاده میکنم با surf vonراحت هم وصل میشم گوش شیطان کر    

من fast v pn و vpnify دارم خوبن ولی خب اذیت میکنن دیگه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یه سری افراد سودجو تل.گرام های فیک راه اندازی می کنند به اسم تل.گرام بدون فیلتر-شکن، که فقط میخوان تبلیغات خودشون رو انجام بدن و از اطلاعات کاربرا سواستفاده کنند،  یه سری افراد ساده لوح ( واژه دیگری میشه به کار برد،اما باعث مسدودی میشه   ) هم زود و تند و سریع هم نصب می کنن، اگه میشد تل.گرام بدون فیلتر-شکن راه اندازی کرد، خود پاول دورف عقلش می رسید راه اندازی کنه

تیکر بارداری نیست، تیکر تولد همسرمه   

سلام عزیزم  خوبی ؟

اول وی-پی ان ت رو وصل کن  >    بعد  >>>    وارد این کانال بشو   https://t.me/ProxyMTProto         این کانال پر از پرو-کسی رایگان ه (وی پی ان داخلی خوده تلگرام)    > بعد که وارد کانال شدی >  وی-پی ان ت رو قطع کن   >   چند تا از پرو-کسی ها رو بزن   هر کدوم وصل شد     اوکی  بگذار وصل بمونه و استفاده کن  (چون رایگان ه هر از گاهی قطع میشه دائم وصل نمی مونه  بهتره این مسیر رو چند روز یکبار طی کنی  >  اما وقتی دیگه وصل شد  دیگه تا چند روزی وصل ه (چون رایگان ه)        دوباره دیدی قطع شد همین کارها رو بکن  >  هر روز کلی پرو-کسی رایگان داخل کانال می گذاره

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد
2738
سلام عزیزم  خوبی ؟ اول وی-پی ان ت رو وصل کن  >    بعد  >>> &nb ...

سلام عزیزم خوبم فدات

نه از پروک سی خوشم نمیاد

Vpnify خوبه رهاگرامم دارم خوبه

مرسی