2737
2739
عنوان

فیتنس بعد از بارداری

85 بازدید | 5 پست

سلام

روزتون بخیر

می خواستم بدونم شما برای فیتنس و لاغری بعد از بارداری چه کاری کردین؟ به خصوص پوستی که زیر ناف جمع شده. 

خودم با یه مربی آشنا شدم و بعد از کمی بررسی نظرم به کارش مثبت شده. اما خواستم با نظر شما اطلاعاتم بیشتر بشه تا تو انتخاب مربی اشتباه نکنم. ایشون حتی چین پوستی بعد از بارداری رو هم با ورزش و تغذیه برطرف می کنن. البته برای اثبات این قضیه عکس شاگردشو هم گذاشته که دیدم پوست زیر نافش صاف شده بود. 

اگه میشه شما کمکم کنید تا توی انتخابم مردد نباشم.

تعداد رای : 8
نظرسنجی
ورزش در خانه یا باشگاه
1
12%
ورزش و رعایت تغذیه
4
50%
بهش فکر نکردم و هنوز پوست اضافه دارم
3
37%

منو لایک کنید

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میشه ادرس مربیتونا بذاری که اگه نتی هست ما هم استفاده کنیم

تو اینستا هستن

rasoulshakeri9

تو آپاراتم دیدم کاراشو وب سایتم داره. اپیلیکیشن موبایلم داره. با این حال بازم به نظرم راه های بقیه رو بدونیم بعد تصمیم بگیریم بهتره

2728

من ازدوره های فیت کردن خانم ساداتیان  استفاده کردم کارشون عالیه سینه هام سفت وفیت شده 

شکمم سفت شده 

ب ا س ن هم فرم گرعته سه ماهه هروزپیگیرم کرد واقعا کارشون عالیه ایدی تل گرامشون میزارم  من وقت باشگاه هم ندلشتم  توخونه  ورزش هوازی واسم نوشت و یک سری نکات غذایی PPPPP_e@

بااینکه سرشون شلوغه باحوصله جواب میده