2733
2734

بچه ها سلام.

ازوقتی نماز صبح میخونم و سر وقت..

بعداز نماز میخوابم. و مسلما خواب میبینم. معمولا خوابام به درد نخور و حالمو میگیره. ولی متاسفانه بعضیاش برام تعبیرمیشه اخه مگه خواب تا ساعت ۸_۹صبح هم تعبیرداره. اعصابم خرده.چ کنم؟ 

برای حاجتم یه صلوات میفرستید؟ممنونم شک ندارم که ب لطف خدای بزرگ بزودی زود ،یه خانم معلم میشم ان شا الله 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مثلا چه خوابي ؟

مثلا چندشب پیش خواب دیدم که عروسیمه و شوهرم بم میگه ما ب درد هم نخوردیم این جشن برا تو عه ومثلا با این پسرازدواج کن. و ..

فرداظهرش چنان دعوامون شد ک بم گفت من لیاقت تورو ندارم ازمن جداشو برو ازدواج کن. 

برای حاجتم یه صلوات میفرستید؟ممنونم شک ندارم که ب لطف خدای بزرگ بزودی زود ،یه خانم معلم میشم ان شا الله 
2728
شب زودتر بخواب،دیگه بعد نماز نخواب

دیشب عروسی بودیم تا ۲ ونیم اینابیداربودم. 

شبهای دیگه هم تا بخوام بخوابم و تو جا م غلط بخورم تاخوابم ببره میشه ۱وخورده ی

خب بعده نماز نخواب😕

چشمام میسوزه..

یعنی واسه اینه؟؟؟

امروز صبحم. خواب خوشایندی ندیدم.

2738
عزیزم فکر نکن ب خوابات ک اتفاق بیفته سعی کن اروم باشی دعا و زیارت هم بخون

شب تا قران و صلوات نفرستم نمیخوابم. 

چشمام میسوزه.. یعنی واسه اینه؟؟؟ امروز صبحم. خواب خوشایندی ندیدم.

سلام

بین الطلوعین رو نخوابین

بعدش بخوابین

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)
سلام بین الطلوعین رو نخوابین بعدش بخوابین

چیکارکنم خواب دیشبم ازبین بره اذیتم نکنه

سلام بین الطلوعین رو نخوابین بعدش بخوابین

عزیزم. قبل ازاینکه نماز بخونم. هم تا ساعت ۸میخوابیدم اما خوب بود. 

حالا چیکارکنم؟؟

چیکارکنم خواب دیشبم ازبین بره اذیتم نکنه

صدقه بدین

چهارقل و آیت الکرسی بخونین

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)
2706