2733
2739
عنوان

پریودی بدون درد با کاچی🙂

2679 بازدید | 26 پست

اگه مطمئن هستین باردار نیستین، از سه روز قبل از پریودی این کاچی که میگم رو درست کنین و بخورین دیگه دل‌درد و کمردرد نخواهید داشت البته در صورتیکه درد طبیعی داشته باشین نه درد بخاطر وجود کیست، اندومتریوز و فیبروم و... 

من این ماه امتحان کردم و بشدت راضیم راحت ترین پریودی عمرم بود، هرماه باید روز اول درد میکشیدم و بزور مفنامیک اسید سرپا میشدم ولی این ماه خیلی راحت بودم نه دل‌درد و نه کمردرد هیچی شمام امتحان کنین شاید براتون مفید باشه

دستور تهیه اش:رازیانه و بابونه و گاوزبان و تخم شوید و آویشن رو آسیاب کنین با هم، تو یه ظرف ترجیحا مسی یذره روغن و یه قاشق سرپر آرد برنج بریزین با کمی زردچوبه و تفت بدین در حدی که فقط روغن و آرد با هم مخلوط شن نباید زیاد تفت بدین چون سریع میسوزه، بعد مخلوط گیاهی آسیاب شده رو بهش اضافه کنین و با هم مخلوط کنین و آب جوش بریزید زیاد آب نریزید بعد داخلش عسل بریزید و زعفران و دارچین و کنجد و مغز بادام یا هر مغز مقوی که داشتین بذارین یکم بجوشه و قوام بیاد بعد زیرشون خاموش کنین هم خوشمزه س هم خیلی مقوی 

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
پ چرا من دل درد و کمردرد نمیشم وقت پریودی؟😶🙄😐😑🤨

چون تو نظر کرده ای عزیزم😂😂

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚
سلام

سلام

2738

اینو یادم رفت بگم بعد از اینکه مواد رو آسیاب کردین حتما الک کنین بعد کاچی رو درست کنین

از هر کدوم چقدر بریزیم خوب؟

من چشمی میریزم دیگه به اندازه یه وعده که میخوای بخوری

2706