2733
2734
عنوان

شده دلتون بخواد با اتفاق بیفته در جا بمیرید

| مشاهده متن کامل بحث + 376 بازدید | 76 پست
یعنی میشه به خنده از ته دل بیاد رولبام؟؟ هفته دیگه همه چی مشخص میشه ، جرات ندارم خودمو بکشم میترسم م ...

خدا خودش بهت کمک کنه عزیزم هر چی خیرو صلاحت برات پیش بیاد 

#العفو گفتنم ک به جایی نمی‌رسد #ذکر حسین حسین مرا بیشتر کنید 💔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
عشقو اینا کشکه تو رو خدا چشماتو باز کن از روزی که ازدواج کردم واقعا روزی هزار بار میگم غلط کردم ش ...

ای بابا زندگیامون تلخ شده همش

دیروز تاپیک زدم نمیتونم ولش کنم بشدت وابسته ام بهش

احساس میکنم نباشه میمیرم من ابرو و زندگیمو پاش گذاشتم الانم ی خواستگار اومده مامان بابام گیر دادن ازدواج کن بخدا نمیتونم عشقمو ول کنم افسرده میشم خیلی حالم بده همش استرس دارم مریض شدم اصلا

اللهم صل علی فاطمة ....برای حاجت رواییتون دعا و سوره های مختلف میخونم بدون هزینه ،در ازاش برام دعا کنید 
عه این حرفازو نزن دیگه مشکلات برا همه هست.قبلا قوی تر بودی دختر.ادم عکس پروفایلش علی باشه بعد ببره ا ...

دلم لرزید ینی حضرت علی تنهام میذاره خداش منو ول میکنه تقصیر خودمه! کاش خودش کمک کنه 

2738
من الان بچم داره گریه میکنه دلم میخادخفش کنم ازصداگریش متنفرم همون بچه ای که چندسال بخاطرش دکتردواکر ...

گناه داره عزیزم 

ان شاءالله خدا نگام کنه فقط خودش میدونه چه عذابیو دارم تحمل میکنم ، زندگی سختی داشتم از وقتی خودمو ش ...

اصلا خوشم‌نمیاد امید بیخود ب کسی بدم ولی من تو اوج ناباوری  و نا امیدی خوب شدم 

مطمئن باش خدا پیشته فقط کافیه حسش کنی

خوب خوب میشی نترس فقط نترس نا امید نباش

بابغض لبخند بزن بگذار شیطان سجده کند ب عظمت غروری ک هرگز نشکست..
درکم نمیکنی استارتر 

چرا درکت میکنم خودم کشیدم 

ولی زندگی آنقدر پیچیده میشه آنقدر سختی و مشکلات هست ک این توش هیچ هست 

ای بابا زندگیامون تلخ شده همش دیروز تاپیک زدم نمیتونم ولش کنم بشدت وابسته ام بهش احساس میکنم نباشه ...

اولش عشقو عاشقیه

6 ماه که بگذره میقهمی چی شده

ببین تو با خانوادت زندگی کردی بزرگت کردن تقریبا نظرات و سلیقه هاتون نزدیکه همه

پس اگه اونا نپسندیدنش یا تاییدش نمیکنن مطمعن باش توام 6.7 ماه دیگه مثل اونا میشی

2706