2737
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2740
خدا پدرتون رو رحمت کنه گلم میفهمم و درکت میکنم که خیلی سخته ولی زندگی ادامه داره گلم تو هم‌اروم اروم ...

منم پدرمو از دست دادم اگه باردار نبودم حتمن روزی هزار بار میخاستم ک بمیرم.دلم برا بچه میسوزه

بچه ها یه چیزی.اگه بی حجابتی و خیانت و با نامحرم خندیدن و حرف زدن و از این حرفا،باعث بشه بریم جهنم،پس خارجیا چی.اونام بنده همین خداهستن دیگه.با این شرایط پس اونا همه جهنمی هستن و واسه ما جایی نمیمونه.من از مرگ نمیترسم ولی الان دلم نمیخاد بمیرم و خدا عمرباعظت به هممون نصیب کنه

پدر منم خودکشی کرده با اسلحه  هنوزم به خواب ما نیومده ولی دوتا از آشناها خواب خوب ازش دیدن که د ...

فقط خودت میدونی چه حالی داری هیچ کس نمیتونه درکت کنه.

منم سه آذر 93پدرم و از دست دادم کاملا درکت میکنم امیدوارم خدا بهت آرامش بده. به نبودش عادت میکنی ولی هیچ وقت فراموش نمیشه. من حتی فکر نمی کردم بعد بابام بتونم بخندم هیچ وقت دلت شاد نمیشه اما ظاهرت دوباره به روال قبل برمیگرده

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2706