2733
2734

اثری رو گرم شدن طبعم داره؟؟؟؟

خدایا ازت دوتا درخواست دارم اولیش اینکه خانواده ی عزیزمو برام سالم حفظ کنی دومیش اینکه زودتر به جمعمون یه گل پسرم اضافه کنی      

ن ولی اثر روی سرد شدن طرف مقابلت داره🤢🤢

از اونایی ک دهنشون بوی سیر و پیاز میده متنفرممممم

شوهرم اگ بخوره باش قهر میکنم

لطفا اگ امصامو میخونید تا آخرش بخونید خداروشکر بخاطر اینکه پرنیای عزیزمو بهم داده.میخوام لاغر شم بدزایمان وزن اولیه ام ۹۳ وزن الانم۸۵ هدف اولم ۸۰ هدف دومم ۷۵ هدف نهاییم ۶۹ باقد۱۶۸😁به امضام دست نمیزنم  خداروشکر ک پرنیا مو برام‌حفظ کردی عاشقشم میمیرم براش ب هدفم رسیدم و امروز ۱مهر ۱۳۹۹.    ۶۵ کیلو هستم و خدارو شکر میکنم بخاطر اراده ای ک بمن داده
ن ولی اثر روی سرد شدن طرف مقابلت داره🤢🤢 از اونایی ک دهنشون بوی سیر و پیاز میده متنفرممممم شوهرم ...

عزیزم

۱-شوهرمم از امشب شروع کرده

۲-مسواک وآدامس .قرص نعنا حتما بعد از غذا استفاده میکنیم 

۳-مطمئنا هیچکس بوی پیاز رو دوست نداره ماهم مستثنا نیستیم

خدایا ازت دوتا درخواست دارم اولیش اینکه خانواده ی عزیزمو برام سالم حفظ کنی دومیش اینکه زودتر به جمعمون یه گل پسرم اضافه کنی      

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای گرم شدن طبعتون همه چیز باید اصلاح بشه مخصوصا نمک و روغن...

هر روز هم دم نوش درست کن چای خودش سرده چه سیاه چه سبز ....

پیاز گرمه ولی گرمیش اینقدر نیز که بتونه طبع رو عوض کنه

سلام دوستان میشه برا مشکل هشت ساله من دعا کنید که خدا بهترین مصلحتش روسمتم بفرسته
2731
عزیزم ۱-شوهرمم از امشب شروع کرده ۲-مسواک وآدامس .قرص نعنا حتما بعد از غذا استفاده میکنیم  ۳- ...

فقط با غذای ظهر بخورید عالیه 

شب میگن خوب نی پیاز خام 

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...

نمک دریا رو قبل و بعد غذا بخورید طبع نمک دریا خیلی گرم و  خشک هست...

از نمکهای تو بازار استفاده نکنید ...فوق العاده مضر هستن

سلام دوستان میشه برا مشکل هشت ساله من دعا کنید که خدا بهترین مصلحتش روسمتم بفرسته
برای گرم شدن طبعتون همه چیز باید اصلاح بشه مخصوصا نمک و روغن... هر روز هم دم نوش درست کن چای خودش س ...

هرروز صبح ناشتا عسل وسیاهدونه میخوریم ادویه های گرم کلی به غذا اضافه میکنم

لبنیات هم حذف کردم تحدودی یا با مصلح میخوریم

چیز دیگه ای به ذهنت میاد کمکم کنی؟؟؟

2738
عزیزم ۱-شوهرمم از امشب شروع کرده ۲-مسواک وآدامس .قرص نعنا حتما بعد از غذا استفاده میکنیم  ۳- ...

خب فلفل وزنجبیل بریز تو غذات

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 
برای گرم شدن طبعتون همه چیز باید اصلاح بشه مخصوصا نمک و روغن... هر روز هم دم نوش درست کن چای خودش س ...

وای چایی سرده طبعش😣

نمیدونستم 

با نبات چی ...

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...
ن ولی اثر روی سرد شدن طرف مقابلت داره🤢🤢 از اونایی ک دهنشون بوی سیر و پیاز میده متنفرممممم شوهرم ...

😁😁😁😁😁😁😁

منم همسرم بعضی وقتها میخوره

من کلا بدم میاد از پیاز

ولی ب همسرم نمیگم نخور😁

بعدش میره مسواک میزنه...درست میشه

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
فقط با غذای ظهر بخورید عالیه  شب میگن خوب نی پیاز خام

واقعا خوب نیست؟؟؟

نشنیده بودم بگن شب نخورید

پری ک میشی میخک دم کن وبا خرما پیارم بخور

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 
خب فلفل وزنجبیل بریز تو غذات

حتما میریزم فلفل زنجبیل دارچین زرد چوبه کاری جزء ثابت غذاهام هستن

2706