2737
2739
عنوان

پریودی

| مشاهده متن کامل بحث + 300 بازدید | 40 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ک خواب بودم صبح پاشدم دیدم تشکم پر خونه شلوارمم سبز بود کلا قرمز شده بود منم دوازده سالم بود داداشمم خونه بود روم نمیشد ب مامانم بگم خیلی سخت بود اونروز رفتم ی اسفنج وایتکسی کردم تشکمو ب سختی پاک کردم بعدم ی چادر پیچیدم دورم ک کسی نفهمه ظهرش رفتم ب ماملنم گفتم 

معاون گروه دخملای باحال

دیدم مامانم رفت تو مغازه،،یه نیم تنه گرفت،رفتیم خونه،تو خونه یه دعوایی با مامانم راه انداختم که چرا ازینا برام گرفتی😂😂😂😂 4ماه موند گوشه کمد تا راضی شدم پوشیدمش😂

ارزوهاتو فالو کن🙃💚مطمئن باش یروز بک میدن🙂
2731
من از تفریح برگشتم رفتم دستشویی هی نشستم فک کردم که این چیه دیگه بعدم فهمیدم به مامانم گفتم اونم کلی ...

من وقتی مامانم فهمید شدم زانو غم بغل گرفت😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 الان شدم مث اون موقع ها،از زمستونه نشدم

2740

ببخشید کسی دلیل این حال منو میدونه،از دی ماهه نشدم،اگرم شده باشم در حد یکی دو قطره،اینم بگم دی ماه شدید شدم مجبور شدم چند تا قرص مفانیک اسید خوردم

جدی؟ چه خوب. منو دوستم تا اول راهنمایی هم قد بودیم اون همون سال پریود شد من 2 سال بعدش شدم. اون ده س ...

خواهرمم اول راهنماییش شد دو سه سانت از من بلند تره 

البته کلا خانواده پدرم خیلی قد بلندن ما به اونا کشیدیم  عمم  از من بلند تره 

خواهرمم اول راهنماییش شد دو سه سانت از من بلند تره  البته کلا خانواده پدرم خیلی قد بلندن ما به ...

ما خونوادگی قدمون 160 هست من دیر پریود شدم قدم شد 170. الان من ملقب ب دراز فامیل هستم خخخ

لطفا پست من رو نپسندید. اه

من اولین باری که شدم 7 دی بود من الان 15 سالمه و یه ساله پریود شدم. موقعی که شدم روز جمعه بود نه مامانم نه بابام خونه نبود و خدمتکارمون بود بعدش. اون گفت برو دستمال بزار تا نوار بگیری بعدش یه رسمی قدیمیا داشتن که برا کسی که مریود میشه حلوا کاچی درست میکردن بعد خدمتکارمون برام درست کرده و حلوا خوردم 

من باره اول ک شدم هیشکی برام توضیح نداده بود چون مادرمو سیزده سالگی از دست داده بودم اول راهنمایی بودم کلی گریه کردم ب دوستم گفتم گفت بیا بریم پلو خانوم معلم بهش بگیم اونم نمیدونست رفتیم و توضیح داد 😁

آنکس که اسب داشت غُبارش فرو نشست وای از گَرده سُم تازه خَر خریده ها 😑
2706