2410
2553
عنوان

پریودی

300 بازدید | 40 پست

اولین پریودی من که تو مدرسه برام اتفاق افتاد خیلی خنده داره من کلاس پنجم بودم که پریود شدم یهو یه حالتی بم دست داد رفتم دسشویی خدا روشکر زنگ تفریح بود بعد که اومدم بیرون چنان گریه ای کردم که مربی بهداشت اومد بم گفت چه مرگته 🤣اینقد گریه میکنی بعد بش گفتم خانوم مریضم بم نزدیک نشین گفت خو چته اول بگو گفتم رفتم دسشویی خون دیدیم بد بم گفت ای خدااااا پریود شدی بیا دنبالم بد من و برد اتاقش بم گفتم اینم نوار بهداشتی برو دسشویی اینو بزار تو شرتت تا فوران نکرده حواصت باشه بچه ها نفهمنن ها

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
الان ساعت چنده تو داری ازپریودت  میگی؟؟؟😐😐

😁😁😁😁😁😁

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
2714
من اولین بار تو خونه شدم رفتم بود میشستم خون بیاد یه زور میزدم تو دستشویی خون بیاد ببینم🤣🤣🤣

😁😁😁😁😁😁

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا

شنیدم

بعضی ها تو خونشون جشن میگیرم

میگن خانوم شده😹😹😹

2706