2733
2734
عنوان

یه رازی که در مورد خودم کشف کردم

243 بازدید | 7 پست

از زمانی که به آدمایی که روزی عاشقشون بودم ولی نامرد بودن و به درد هم نمیخوردیم دیگه جمله ی دوستت دارم رو نگفتم کم کم تونستم از ذهنم بیرونشون کنم. اگه با کسی تو رابطه هستید که اذیتید و می‌خواین تمام کنید ولی توانش و ندارید اول از همه ابراز علاقه رو کنار بذارید ، اگه رابطه از این هم فراتره و ارتباط جسمی هم دارید اون رو هم باید کنار بذارید. یه چیز دیگه تا من تا تونستم طرفم و تو ذهنم سیاه کردم ، یعنی بدترین آدم دنیا میکردمش تو ذهنم تا اینکه نسبت بهشون بی تفاوت شدم

خسته نباشی

میشکنم در خود..و تو حتی نمی آیی خرده های مرا جمع کنی..من تو را فریاد میکشم و تو سکوت را میپسندی...در میان همهمه ی این روزها ،چونان حشره ای کوچک اسیر باتلاق غم ها شده ام و مرا یارای بیرون کشیدنم نیست...این روزها ،ثانیه هایم چونان مردابی ست ک زندگی را یادش رفته است..دلم یک زندگی عمیق میخواهد نه زنده بودن محض..این روزها هرکسی جز تو مرا خوشحال می کند و من فراموش میکنم که دردی عظیم در خانه ی دلم آشیان کرده..و فراموش میکنم ک من یک زن هستم و تو خواهان زنانگی...درست زمانی که میدانم تو درمیان مردانگی های روزگار نامردترین مردانی....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

افرین کاشف تو بودی کریستوف اداشو درمیاره.....

بر قامت دلربای مهدی عج صلوات.کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                    تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر
2731

دو نفر تو زندگیم بودن که الان هیچ جایی تو قلبم ندارن با همین روش. تازه یه چیز دیگه اینکه چند دفعه با چند نفر برای آشنایی و ازدواج قرار گذاشتم و بعد دیدار اول تمام شد دیگه پوست کلفتم کرده ، الان دیگه برام مهم نیست تو قرار چه جوریم ، طرفم منو میپسنده نمیپسنده. بعد قرار همه ش دوست داشتم به طرف پیامک بدم یا زنگ بزنم تا نظرش و در مورد خودم بفهمم البته نه مستقیم ولی الان با پسری که هستم بعد قرار حتی یه پیامک هم بهش نمی‌دم ، دو سه روز ازش خبری نمیشه اصلا سراغ نمی‌گیرم ، خیلی حس باحالیه☺️

عاشق چن نفر بودی مگع🤐

دو نفر یکیشون یه عوضی متاهل بود ، وابستم کرد بعد فهمیدم ، اون یکی هم که نمی‌فهمید دوست داشتن یعنی چی ، بعد ۶ ماه اومد سراغم که منو ببخش اذیتت کردم ، تو خیلی خوب بودی من قدرت و ندونستم ولی من دیگه قبولش نکردم ، الآنم پیام میده هر از گاهی اونم عشقولانه اما من دیگه بی حسم و برام مهم نیستش

دو نفر یکیشون عوضی متاهل بود ، وابسته کرد بعد فهمیدم ، اون یکی هم که نمی‌فهمید دوست داشتن یعنی چی ، ...

خب شما از این دو نفر بدی دیدی ک توتستی فراموش کنی

کسی ک جز خوبی هز طرف مقابلش چیزی ندیده باید چطور فراموش کنه؟؟😔

خب شما از این دو نفر بدی دیدی ک توتستی فراموش کنی کسی ک جز خوبی هز طرف مقابلش چیزی ندیده باید چطور ...

برای من همین که طرف تلاش نکنه منو تو زندگیش نگهداره همین کافیه که تو ذهنم ازش دیو بسازم ، اگه خوبی می‌کنه اما عرضه ی به دست آوردنت و نداره یا قدمی براش برنمیداره یعنی باید بره از زندگیت

2738