2737
2734

خدارو شکر که داداشم چیزیش نشد خداییاااا بخاطر خودش بود که بهش رحم کردی خدایااا ممنونم بخاطر مهربونیت 

دارم از فکر به اون حادثه دیوونه میشم 

چقد اونموقع ترسیده بودم و زجه و جیغ میکشیدم 

خدایا الانم که دارم تایپ میکنم هگوز داره دستام میلرزه و اشک از چشام میاد خدایاااا شکرت 

مهربونم شکرت

من داداشمو حتی از جونن خودمم بیشتر دوس دارم حاضر بودم اونموقع من بودم جا داداشم بمیرم

بچه توروخدا هرکی تاپیک منو دید اگه دوس نداشتین چیزی نگین ولی خدارو دوست داشته باشین واسه سلامتی داداشم صلوات بفرسین نتی واسه سلامتی خودتون 

خدایااا هیچکیو تو این وضع قرار نده هیچکیو حتی دشمنامو😭😭😫😭😭😭😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فرستادم

پا‌گرفتی توی قلبم کم نزاشتی تو رفاقت ...من بمونم یا نمونم به خودت بستگی داره.نرو هر جمعیو بی من بگو عشقم نمیزاره😊امشب ازخود بیخودم شرمیکنم هرکی بیاد سمت تو، بده بمن دست تو ،همسفرقلب من بگو کی دوستم داره قدر تو😉
2731

اینهمه نوشتی خب یه کلام میگفتی چی شده ماهم بفهمیم

‏ناعادلانه بودن دنیا اونجا خیلی به چشم میاد که ما مجبوریم همینجوری پله های ترقی رو طی بکنیم تا تازه برسیم به پله ای که بعضیا اونجا به دنیا اومده بودن.....‏جبر جغرافیایی خیلی موضوع عجیبیه,تو برای یه موضوعی که دست خودت نبوده تاوانی رو میدی که اصلاً حقت نیست......
2740

خداروشکرواسه داداشت صلوات فرستادم عزیزم

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  

اسی جون زودترخوابم میاد😴😴

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  

اسی گذاشت لایک کنید بروزرسانی ام سوخت تا ببینم چی میشه

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
2706