2733
2739
عنوان

به نظرتون این خواستگار وضع مالیش بده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 444 بازدید | 55 پست
ما وضع مالیمون متوسط رو به خوبه.. تهرانی ام. تهران خونه داریم و ب تازگی هم مازندران خونه گرفتیم چون ...

بازم‌میگم به خدا قصد جسارت ندارم 

شرایط اقتصادی خودتونو در نظر بگیر معمولا خواستگار یکم بالاتر یکم پایین تر میاد  من خودمم پدرم کارمنده  نمیتونم انتظار داشته باشم  شوهرم صد پله از پدرم بالا تر باشه  

نمیدونم منظورم درست رسوندم یا نه ولی در کل بابد هم کف باشین 

اگه از لحاظ مالی به هم میخورین اخلاقشم در نظر بگین اگه جور بودین که به سلامتی  مبارک باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بازم‌میگم به خدا قصد جسارت ندارم  شرایط اقتصادی خودتونو در نظر بگیر معمولا خواستگار یکم بالاتر ...

مرسی عزیزم... خواستگارم پدر نداره و این مشکله یکم

یک عدد سیب کجا ؛ اینهمه تبعید کجا
2728
عزیزم حالا کدوم خوبه؟ اینکه یه رنگ بپوشیم یا نه؟ 

نه عزیزم منظورم این بود که همینجوری که هستی باش

من سنم کم بود احمق بازی در اوردم خیلی

با اینکه وضع پدر شوهرم و شوهرم خوب بود بابای نازنینم خیلی چیزارو داد اوناهم دیدن بابام وایستاده کشیدن کنار!!!

خیلی پششیمونم البته الان زبونم بهشون درزاه ها

فکن من ۵ سال پیش ۶ تومن سرویس کریستال پذیراییم شد !

شوهرم یه دم دستی وارد کرده بود ( اونموقع ترخیص کار گمرک بود)

مادر شوهرم دید من دارم لوکس از خونه بابام چیزی میارم زرتی سرویسو پیچید داد به دخترش 😳😳😳 سرویسی که من دیده بودمش‌و شوهرم‌گقده بود  مال ماست...

عزیزم بستگی به خودتم داره تا الان چه جوری زندگی کردیه بعضی ها واقعا نمیتونن اوایل زندگی فک کنم سخت ب ...

ن‌من پرخرج نیستم  خیلیم اقتصادیم

یک عدد سیب کجا ؛ اینهمه تبعید کجا
عزیزم بستگی به خودتم داره تا الان چه جوری زندگی کردیه بعضی ها واقعا نمیتونن اوایل زندگی فک کنم سخت ب ...

اخه خونه پدر فرق داره

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
2738
اخه خونه پدر فرق داره

حالا ایشونم خدا رو شکر اقتصادی هستن اما من خودم به شخصه چندین مورد دیدم دختر هایی که تو خونع پدری زیاد خرج میکردن نمیتونستن با کسی ازدواج کنن که شرایطش معمولی باشه البته این حرفی که میزنم برا همه به این شکل نیست خیلی ها هم ممکنه به خاطر عشق قبول کنن

حالا ایشونم خدا رو شکر اقتصادی هستن اما من خودم به شخصه چندین مورد دیدم دختر هایی که تو خونع پدری زی ...

بله 

و البته درک متقابل دارن بعضیا

بعضیا هم فقط خود بین هستن

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻