2737
2739
عنوان

خواهرای نی نی سایت من😭😞

181 بازدید | 16 پست

میشه برا این خواهر کوچکتون یه صلوات بفرستید و از خدا بخواهید ازین خونه برم زودتر یه خونه بهتر و یه جای مستقل...

من واقعا دارم پیر میشم اینجا و دل مرده بخاطر مشکلاتم 

😭خدا اجرتون بده

به ذره گر نظر لطف بو تُراب کند.به آسمان رَوَد و کار آفتاب کند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

فرستادم،خدا گره از مشکلت باز کنه،اگر ممکنه شماهم واسه منو نیت دلم صلوات بفرستین،شوهرم دو ماهه حقوق نگرفته تو بد وضعیتی هستیم صلوات بفرستین که خدا ی کار خوب قسمتش کنه بلکه من نفس راحت بکشم

والا من ی زنم  
2738

چرا مثل منی آخه

انشالله بزودی به حاجتی که داری برسی قربونت برم

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
با خانواده همسری؟

اره

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
استارتر درکت میکنم منم مشکلم مث شماس با این تفاوت که هم خونه ایم یعنی همه باهم دریک خونه یک اشپزخانه ...

میشه بگی چرا قبول کردی از اول؟

به ذره گر نظر لطف بو تُراب کند.به آسمان رَوَد و کار آفتاب کند
2706