2733
2734
عنوان

فشارخون بارداري 😖 راه حل بديد لطفا🙏🏻

| مشاهده متن کامل بحث + 388 بازدید | 48 پست
من برای بچه ی دومم که الان نزدیک به 4 ماهشه از پنج هفتگی فشارم 14 روی 9 بود بعد به مرور زمان فشارم ب ...

وای چه بد،،، من هیچ علامتی نداشتم، فقط با دستگاه که فشارمو میگرفتم متوجه میشدم،،، اما توی اتاق عمل فشارم خیلی بالا رفته بود که بعدش تا دو روز که بیمارستان بودم، ازین چیز میزا بهم وصل بود و چند ساعت یکبار دکتر قلب میومد بالا سرم،،، بعدشم فشارم نرمال شد تا همین چند وقت پیش که ،،،،

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم فک کنم فشار بالام . دیروز گرفتم ۱۳ بود . خیلی ترسیدم . هفته ۱۸ هستم . به منم گفت اگه ۱۳ شدی برو ...

والا من نرفتم، نمیدونم چکار میکنن،،، هم خودم خیلی خونسرد بودم هم شوهرم هههه

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2728
منم تو بارداری فشارم بالا بود به دکترم گفتم سیر بخورم گفت بهیچوجه

نمیدونم شاید شرایط فرق داشته

اخه خالم دکتر بهش گفت خیلی کم سیر بخوره،اونم فشار داشت

لطفا برای سلامت تو دلیم دعا کنین و صلوات بفرستین که سالم باشه...اجرتون با امام زمان 
واي چقد سخت زايمان كردي پس 

خیلی . امیدوارم که هیچ کس مثل من زایمان نکنه همه خوب و راحت و بی دردسر زایمان کنن . شما هم استرس نداشته باش خدا بزرگه ان شاءالله به موقع بچتو به دنیا بیاری صحیح و سالم

عشق اول و آخرم خداست
2740
خیلی . امیدوارم که هیچ کس مثل من زایمان نکنه همه خوب و راحت و بی دردسر زایمان کنن . شما هم استرس ندا ...

قربونت برم 

انشاءالله فشار توام به حالت اوليه برگرده عزيزدلم

سزارين بودي؟ بيهوشي يا بي حسي؟؟  چند وقت پيش چيشده😢😢

سزارین،، بی حسی

هیچی، چند وقته که فشارم دوباره رفته بالا،،،،، شاید ارثی باشه، چون مامان و بابام هردو فشارشون بالاست

عزیزم حواست باشه آبغوره تو بارداری خوب نیست خوردنش، اگرم میخوری خیلی کم مصرف کن، بهتره از دکترت راهنمایی بخای اون بهتر میدونه چیکار کنه، نمک غذاتو حذف کن، لاقل تا وقتی که شرایطت مساعد شه، تو برنج نمک نریز، سر سفره نمک نذار، زیاد بهش فک نکن، فکر و خیال و استرس فشار و بالا میبره، خیار بدون نمک فشار رو پایین میاره، زغال اخته هم خوبه فقط کمتر مصرف کن، 

رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🙏

[QUOTE=102251137]سزارین،، بی حسی هیچی، چند وقته که فشارم دوباره رفته بالا،،،،، شاید ارثی باشه، چون مامان و بابام هرد ...[/هر کی مشکل فشار داره معمولا سزارین می کنن با بی حسی چون تو این شرایط بیحسی مطمئن تره 

عشق اول و آخرم خداست
[QUOTE=102251137]سزارین،، بی حسی هیچی، چند وقته که فشارم دوباره رفته بالا،،،،، شاید ارثی باشه، چون م ...

من چون بچه اولم تا ۴۲ هفته بود و بدنیا نمیومد سزارین شدم، اجبارا دومی و‌سومی هم سزارین شدم

2706