2733
2739
عنوان

فشارخون بارداري 😖 راه حل بديد لطفا🙏🏻

| مشاهده متن کامل بحث + 388 بازدید | 48 پست
اولش ۱۳ رو ۹ اما هی بالاتر میرفت، حتی ۲۰ روی ۱۹ هم بودم ولی میانگین ۱۴ و ۱۵ روی  ۹ بود اکثرا

من ٤ ماهه اول روي ١٢ رو ٧ ثابت بودم

بعدش شد ١٣ رو ٩ 

حالا بك ماهه ١٤ روي ٩ ام 

اولش ۱۳ رو ۹ اما هی بالاتر میرفت، حتی ۲۰ روی ۱۹ هم بودم ولی میانگین ۱۴ و ۱۵ روی  ۹ بود اکثرا

شما فقط دوره ی بارداری فشار داشتین یا اینکه حالت عادی هم دارین ؟؟؟؟؟

عشق اول و آخرم خداست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ٤ ماهه اول روي ١٢ رو ٧ ثابت بودم بعدش شد ١٣ رو ٩  حالا بك ماهه ١٤ روي ٩ ام

دکترت نگفت بری بیمارستان؟

دکتر من گفت فشارت اگه از ۱۳ روی ۹ بالاتر رفت، سریع برو بیمارستان، بلوک زایمان،،، ولی من نمیرفتم،،، فشارمم اصلا علامت نداشت، بار اولم تو مطب ، دکتر که فشارمو گرفت ، دید بالاست

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
دکترت نگفت بری بیمارستان؟ دکتر من گفت فشارت اگه از ۱۳ روی ۹ بالاتر رفت، سریع برو بیمارستان، بلوک زا ...

گفت رفت بالاي ١٦ سريع برو بيمارستان بستري شو 

همين حرفش استرس داده بهم بدتر😖😖

2728
شما فقط دوره ی بارداری فشار داشتین یا اینکه حالت عادی هم دارین ؟؟؟؟؟

فقط توی بارداریام داشتم،،، اما چند وقته که فشارمو میگیرم میبینم بالاست، در حالیکه همیشه ۱۲ روی ۸ بود

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
گفت رفت بالاي ١٦ سريع برو بيمارستان بستري شو  همين حرفش استرس داده بهم بدتر😖😖

آره دقیقا همین استرساست که فشارو بالاترم میبره،،، باید آروم باشی

2740

من برای بچه ی دومم که الان نزدیک به 4 ماهشه از پنج هفتگی فشارم 14 روی 9 بود بعد به مرور زمان فشارم بالاتر رفت تا جایی که کلا بیمارستان بستری بودم با کوچکترین کار خون دماغ می شدم وضعیت قلبم خیلی بد شده بود هر روز اکو از قلب داشتم بچه رو 36 هفته گرفتن دیگه هم بهیچ وجه نباید باردار بشم تصور کن بعد از زایمان 11 تا امپول ضد سکته زدم که هیچ توی 24 ساعت 24 تا امپول سولفات توی رگ برای فشار بهم زدن ولی بازم فشارم پایین نمیومد الانم هر ماه باید برم پیش متخصص قلب این ماه اکو و تست ورزش دارم الان وضعیتم جوریه که با 31 سال سن قوی ترین دارو فشار بهم جواب نمیده داروهامم خارجی و گرون هستن ولی اصلا جواب نمیده

عشق اول و آخرم خداست
هيچ علائمي ندارم اوكي ام  هرجا ميرم فشارمو بگيره ميگه تو حالت خوبه؟ فشارت روي ١٤  ولي من ...

مثل من،، دکترم بعد از اینکه فشارمو گرفت، پرسید حالت خوبه؟ گفتم بله عالیم، گفت دختر تو الان باید تو آسمونا باشی، میگی حالت خوبه؟

بعد گفت برو یه ربع استراحت کن دوباره بگیرم، تو این فاصله استرس گرفته بودم، بازم که گرفت دید رفته رو ۱۵

حتي دست و پامم ورم نداره ميگن فشار بالا باشه ورم ميكني 

من ورم شدید داشتم که دکتر شک کرد که شاید پروتئین دفع میکنم، که خداروشکر نداشتم

دکترت نگفت بری بیمارستان؟ دکتر من گفت فشارت اگه از ۱۳ روی ۹ بالاتر رفت، سریع برو بیمارستان، بلوک زا ...

منم فک کنم فشار بالام . دیروز گرفتم ۱۳ بود . خیلی ترسیدم . هفته ۱۸ هستم . به منم گفت اگه ۱۳ شدی برو بیمارستان . اونجا چیکار میکنن تو بیمارستان ؟  یعنی باید بستری شم ؟  
ی

2706