2733
2739
عنوان

شوهرم گفت زن میگیرم خواستی بمون خواستی برو

| مشاهده متن کامل بحث + 146674 بازدید | 913 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا باید جدا شی. اگه اون هم بیمار بود  تو جدا میشدی؟قانون این اجازه رو بهش نمیده که به خاطر بیماریت تو رو طلاق بده 

مهرسام مامان خیلی دوست دارم                                         خواص سوره های قرآن برای کسانی که حاجت دارند
2731

گاهی فک میکنم ما زنا حتی شریک جنسی شونم محسوب نمیشیم فقط ی وسیله ی خوش گذرونی هسیم واسشون..چرا خدا ب ما زور قدرت نداده ک بتونیم از پس خودمون بر بیایم نگین ن زن و مرد مساوین ک‌ همه میدونیم‌نیسیم ب ولله نیسیم وگرنه لازم نبود ازدواج کنیم با ی مشت بی توجه و بی احساس..قشنگ معلومه دعوام شده باهاش ن ....

من همانم ک‌تویی از همه عالم جانش
2740

بعد زایمان دومم دچار اختلال دوقطبی شدم.امشب دیگه گفت میگیرم.منم سرمو انداختم پایین دلم شکست.خدایا کاش منو خلق نمیکردی.من کاربر شادابی بودم هیچوقت با کاربرب اصلیم دردامو نمیگفتم .از دیشب حرفامو بااین کاربری میزنم.

شکر حق را کان دعا مردود شد.....من ضرر پنداشتم آن سود شد.....بس دعاها کان زیان است و هلاک...وز کرم می نشنود یزدان پاک(مولانا)

همه ی درد ها قابل درمان و قابل کنترل شده هست با علم امروز 

ینی چی ک بیماری بودی میخواستی این پیشنهاد رو بدی

تورو قرآن دعا کنید من حاجت روا شم ،الهی هرچی از خدا میخوایید بده بهتون😭😭😭

بستگی به شرایطتت داره عزیزم اگر درامد نداری و از نظر مالی ساپورت نیستی بمون تو خونه خودت بالا سر بچه هات زندگیتو کن بزار اون بره هر کاری میکنه بکنه حداقل خونه و زندگیتو داری سایتم بالا سر بچه هاته البته میدونم این حرفا عملیش خیلی سخته ولی گاهی چاره ای نیست

2706