2733
2739
عنوان

میشه لطفا بیاین چشام تار میبینه

614 بازدید | 6 پست

میخوام عمل PRKچشم انجام بدم 

امروز رفتم عکسمو دکتر ببینه ۳ تا قطره ب دفعات تو چشام ریختن هنوز ک هنوزه چشم تار میبینه چشمای من نزدیک بینن یعنی دور و نمیبینم خوب 

ولی با ریختن این قطره الان دور و میبینم ولی نزدیک و نه 

حالت تهوع هم دارم و سرگیجه آیا طبیعیه؟؟؟شمام تجربه کردین من تا الان قطره نریخته بودم چشام 

تاری دید طبیعیه..احتمالا به خاطر بد دیدن حالت تهوع گرفتی

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله عزیزم تا 24 ساعت همینطوریه.سعی کن برای سردرد و تهوعت یه مسکن بخوری و نور محیطی که هستی رو کم کن.گوشس رو هم فعلا دستت نگیر

فقط 33 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه همسر پر انرژی.مادر.کارمند.دانشجو.سعی میکنم برای اطرافیانم مفید باشم❤️ Play for Respect+
2731

عزیزم نگران نباش به احتمال زیاد بخاطر قطره هایی هست که تو چشمت ریختن چون برای منم قبل از معاینه و لیزر چند قطره تو چشمم ریختن که دقیقا همین حالتهایی که گفتید رو داشتم ولی برای اینکه مطمئن بشی اگه تا فردا ادامه داشت زنگ بزن از دکترت بپرس