2733
2739

چندماه پیش یجا خوندم از نظر روانشناسی اونایی که ب خوشبختیشون مطمئن نیستن از نظر اینکه همیشگی باشه و احساس خلا میکنن یجایی از زندگیشون بیشتر خوشبختیشون رو جار میزنن که دقیقا دونفر رو از نزدیکانم میشناسم با اینکه میدونم بیشتر مواقع جنگ و دعوا دارن ولی پروفایلشونو چک کنی میگی وای اینا چ خوشبختن 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من موندم اونوقت چطور روشون میشه عکس بذارن وقتی بقیه واقعیت زندگیشونو میدونن

نمیدونم با اینک کل فاملا اززندگیشون خبر دارن از دعواشون کتکاریاشون دعواهاشون عادی نیستا دست ب یقه میشن هر دو همو میزنن بنده خدا پسرش خسته شده الان پیش مادرشوهرم زندگی میکنه همیشه هم زیر پستای مامانش این استیکرو میذاره😏😏😒😒😑

میشه واسه سلامتی و شفاعت بابام صلوات بفرستید حالش اصلا خوب نیست منم دعاتون میکنم❤💋کاربر قدیمی فریا

کاش نکنن واقعا بعضیا با گذاشتن رابطه هاشون وتفریحاتشون وخریداشون وزندگیاشون بدجورحال آدمومیگیرن نه از حسودی آدم فکرمیکنه تودنیا عقب مونده جای ناراحت کننده اش اینجاست رستورانا وفروشگاهایی که میرن خریدمیکننم آدرسشومیدن انگاربقیه نمدونن اونجاهاکجاست خوب پول باشه همه جاهای خوب بلدن

نيما يوشيج درتولدیک سالگی فرزندش نوشت:فرزندم يك بهاريك تابستانيك پائيزو يك زمستان را ديدياز اين پس همه چيز دردنیاتكراري است،به جز مهربانی🌹
2728
کاش نکنن واقعا بعضیا با گذاشتن رابطه هاشون وتفریحاتشون وخریداشون وزندگیاشون بدجورحال آدمومیگیرن نه ا ...

دقیقا نمیدونم جا زدن این چیزا چه لذتی برای بقیه داره خودم تو اینستام پر از این آدماست الان 3 ماهه دی اکتیو کردم اصلا حوصله اینستا رو ندارم

دیگه ابن مدلیشو ندیده بودم😂😂

باورکن پستای اینستاش خیلی جالبه انقد عکس خودشو شوهرشو میذاره و تکش میکنه ولی خب اصلا خوب نیست فامیلا ب ریشت بخندن

میشه واسه سلامتی و شفاعت بابام صلوات بفرستید حالش اصلا خوب نیست منم دعاتون میکنم❤💋کاربر قدیمی فریا
2738

حتی اگه واقعیت زندگیشون مثه عکساشون باشه کار اشتباهیه میگن حتی ظاهر خونه نباید جوری باشه ک وقتی کسی از دم خونتون رد میشه حسرت بخوره و آه بکشه ممکنه همون اه باعث خشم خدا بشه و اون نعمتو از ادم بگیره حالا اینکه بعضیا از همه ی لحظات زندگیشون عکس میذارن واقعا قابل درک نیس خدا میدونه چند نفر با دیدنش حسرت میخورن و اه میکشن

گورستان ها پر از افرادی است که روزی گمان میکردند چرخ دنیا بدون آن ها نمیچرخد
شوهرت خودش نمیخواد اینستا داشته باشه یا شما ازش میخوای که نداشته باشه؟ در جواب کسایی که بش میگن چرا ...

خودش علاقه ای نداره

خیلی راحت گفته به فضای مجازی علاقه ای نداره و ترجیح میده بجای اون تایمشو به دیدار حضوری اختصاص بده 

معتقده بجای اینکه بیاد تو اینستا پست بزاره و از عشق و علاقش بگه تو دنیای واقعی عشقشو به زبون بیاره

میشه برام یه صلوات بفرستین؟؟😍☺ میشه دعا کنین تا به آرزوم برسم😢