2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من با گذاشتنش مشکل ندارم نمیتونم قضاوت کنم واقعا راسته یا ن

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2728
دقیقا مثلا پست براش میذاره بعد تگش میکنه اونم میاد کامنت میذاره براش خب لامصب مگه خونتونو ازتون گرفت ...

اين كه خوبه تازه من اينم درك نمي كنم كه مامان و باباشون اينستاگرام ندارن بعد ميان مينويسن مامان خوبم روزت مبارك يا بابا جونم تولدت مبارك، به قول مامانم كه ميگه حالا اكثرشون همون موقع كه دارن براي مامانشون تبريك تولد پست ميكنن توي اينستا، مادره بره بگه پسرم بيا اين آشغالا رو بذار دم در يا برو دوتا نون بگير پسره قيامت بپا ميكنه

اين كه خوبه تازه من اينم درك نمي كنم كه مامان و باباشون اينستاگرام ندارن بعد ميان مينويسن مامان خوبم ...

واقعا همینه کلا ملتی شدیم که فقط دلمون میخواد شوآف کنیم به قول دکتر هلاکویی برامون مهم نیست که چقدر خوشبختیم بیشتر مهمه که دیگران فکر کنن ما خوشبختیم

2740
چطور؟تو واقعیت زندگیش خوب نیست؟

ن اصلا انگار تو اینستا یکی دیگ هستند تو زندگی واقعه ای یکی دیگ😹تو اینستا یکی ببینه میگه اینا لیلی مجنون هستن چقد بهم احترام میذارن چقد همو دوست دارن اما تو واقعیت هرشب دعوا قهر ریش سفیدا پادرمیونی کردن

میشه واسه سلامتی و شفاعت بابام صلوات بفرستید حالش اصلا خوب نیست منم دعاتون میکنم❤💋کاربر قدیمی فریا
ن اصلا انگار تو اینستا یکی دیگ هستند تو زندگی واقعه ای یکی دیگ😹تو اینستا یکی ببینه میگه اینا لیلی م ...

من موندم اونوقت چطور روشون میشه عکس بذارن وقتی بقیه واقعیت زندگیشونو میدونن

ویترین قشنگ دارن دیگ ، همین . وگرنه تو همه زندگی ها ی سری مسائل هست ، طبیعی هم هست . چ نیازی هست آخه ب این همه تظاهر 😯 

پوشیه میزنم هدیه به مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها ، قربة إلی الله🌹 الحمدلله الَّذی جَعَلنا مِن الْمُتَمَسِکینَ بِولایَةِ أَمیرَ الْمُؤْمِنین علیِ بنِ ابی طالب عَلیهِ السَّلام💚👈گر بهای شیعه بودن سر جدا گردیدن است ، ما به عشق مرتضی(ع) تاوان آن را میدهیم ⚪تا بماند تا ابد ذکر علی(ع) بر مأذنه ، هستی و دار و ندار و جانمان را میدهیم 👉🌹