2733
2739
عنوان

کدبانوهای مهربون لطفا بیاین❤

60 بازدید | 9 پست

چیکار میکنین که سالاد ماکارونی هاتون عالی میشه؟

چه موادی استفاده میکنین؟اندازه سس چقدر باشه خوبه؟

مرسی از پاسخاتون😘

اینکه هیچکس شبیه حرفاش نیست به کنار....چرا هیچکس شبیه عکساش نیست؟!😕

اندازه سس که بستگی به زائقه خودتون داره . سالادای منو همه دوستدارن . اولا ماکارونی اصلا پیچی نباشه چون وا میره و شفته میشه . ترجیحا صدفی یا پروانه ای . بعدش خوب توی اب و نمک و زردچوبه و یکم روغن بپزه . بعدش نخودفرنگی پخته و قارچ بخارپز و ذرت و خیارشور و مرغ توش قاطی میکنم و سس و فلفل میزمم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اندازه سس که بستگی به زائقه خودتون داره . سالادای منو همه دوستدارن . اولا ماکارونی اصلا پیچی نباشه چ ...

مرسی عزیزم...قاطیه سس آبلیمو و فلفل هم‌ میزنی یا نه فقط سس رو به مواد میزنی؟

خیارشور کالباس ذرت یکم گوجه نگینی فلفل دلمه سس نمک فلفل آویشن  سس بزنی خوشمزه میشه

ممنونم❤

گفتی دلم خواست . اون هفته درست کردم اندازه یه قابلمه بزرگ برادرشوهرم میگفت چرا کم درست کردی 

شرمنده😅😅

وا میگفتی دفعه بعد دیگ میذارم

2740
مرسی عزیزم...قاطیه سس آبلیمو و فلفل هم‌ میزنی یا نه فقط سس رو به مواد میزنی؟

نه اصلا ابلیمو نمیزنم.فلفل سیاه میریزم نه دلمه . درضمن پخته شدن کافی ماکارونی مهمه و نوع سس . خوشمزه ترین و مناسب ترین سس . سس سفید مهرام . تولد خواهرزادم خواهرم یه مارک متفرقه خرید واسش درست کردم اصلا خوشم نیومد

نه اصلا ابلیمو نمیزنم.فلفل سیاه میریزم نه دلمه . درضمن پخته شدن کافی ماکارونی مهمه و نوع سس . خوشمزه ...

ممنونم خدا خیرت بده❤