2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی🙂

لایک نکنید باتچکر مدیریت پارک💣زیاد که باشی زیادی میشی/من بد نبودم تو داری میشی/هیچ وقت این احساس بهت نمیساخت/دلم میخواستت دلت نمیساخت/زیادی خوبی کردنم تهش داستانه/واسه تو خوبی و بدی همش یکسانه/بد عادتت کردم خودم خب حقم داری خوبی که از حد بگذره ته داستانه🎵   
2728
2738

خیلی مهمه

تفکر "گذشته آدم ها مهم نیست!" کاملا اشتباهه

انسان ها تاثیرپذیرفته از گذشتشون هستند و خواه ناخواه در آیندشون بروز میکنه. بخصوص روابط عاطفی. هیچ انسانی نمیتونه روابط گذشته اش رو کاملا فراموش کنه. نمونه اش رو در روز ده ها مورد تو همین نی نی سایت داریم. خانم هایی که تا تو زندگیشون به مشکل برمیخورن یا با همسرشون قهر میکنن یاد عشق قدیمیشون میفتن و...

این یوزر مشترکا توسط دو نفر استفاده میشه.
حالا از کجا معلومه راست میگن بهمون؟؟

پس تحقیق برای ازدواج رو برا چی میگن؟

من به خواهرای خودم هم مدام میگم حتی توی انتخاب دوست پسر هم اول آمار طرف رو کامل در بیارید بعد تصمیم بگیرید میخواید باهاش دوست بشید یا نه

گذشته دیگران مطمعنا جز از زندگی اونا بود ممکنه به غریبه ها ربطی نداشته باشه ولی به کسی که میخوایم به ...

آفرین. دقیقا. همش شعاره و معمولا(نه همیشه) کسایی این شعار رو میدن که در گذشته خودشون مشکلی وجود داره