2733
2734

هر چیزی لازم داره، چون هنوز عقلشون به چیزی نمیرسه، اگه هم پول دارین طلا به نظرم

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست، انقدر خوب بخند که ندانی غم چیست/لطفا برای تایپیک هام گزارش بزنین ممنونم دوستان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

به نظرم طلا بخرین ک براش سرمایه بشه    یه چندتایی هم عروسک و اینا ک باهاشون مشغول شه

دردلم کسی جا دارد ک درتمام لحظه های زندگیم اورا حس میکنم   و بخاطر وجودش با خدا در خلقت شریک شده ام  و عاشقانه دوستت دارم نی نی کوچولو و عاشقانه منتظر حضورت در آغوشم هستم....

ماشین کوجیک کنترل مادر داره...میکروفن...خرس بزرگ...چادر بازی...تلفن اسباب بازی..مکعب هوش حلقه هوش

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.

راستی تولدش هم مبارک  از طرف نی نی سایتیا ببوسش

دردلم کسی جا دارد ک درتمام لحظه های زندگیم اورا حس میکنم   و بخاطر وجودش با خدا در خلقت شریک شده ام  و عاشقانه دوستت دارم نی نی کوچولو و عاشقانه منتظر حضورت در آغوشم هستم....
2738
اون بچه چیزی نمیفهمه ..محبت عزیزم .ی دفترچه پس انداز واسش باز کن

از زمانی که به دنیا اومد هر مناسبتی بود که بهش عیدی میدادن یا خودم وپدرش واسش پول کنار میگذاشتیم میریزم قلک