2733
2739
عنوان

لباس تاناکورا

| مشاهده متن کامل بحث + 9764 بازدید | 57 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تاناکورا که همین لباسای ارزونش نیس! من مجلسی ها و کفش هایی دیدم که بالای دو تومن بوده. من به شخ ...

بله دقیقا اونا بیشترشون مارک هستن من ۳ سال پیش یه کتونی خریدم ۴۸۰ تومن 

میشه لطفا برای حل مشکلم یه صلوات بفرستید🙏
2728
عزیزم من اونجا سکوت کردم , ولی تعجب کردم تی شرت مردانه این قیمت برای یک سرهنگ , کاش نمی گفت چه لباسی ...

اتفاقن بگن بهتره. قبحي نداره. خوشش اومده و خريده. هر باكتري و ميكروبي هم بهش باشه بندازي ماشين از بين رفته و تميز ميشه. من اتفاقن خوشم مياد از آدمايي كه در بند فكر ديگران نيستن.

"هلیا! احساس رقابت، احساس حقارت است. بگذار که هزار تیرانداز به روی یک پرنده تیر بیندازند. من از آنکه دو انگشت بر او باشد، انگشت بر می‌دارم. بگذار آنچه از دست رفتنی‌ست از دست برود".     نادر ابراهيمي

من یبار چندتا پالتو تو یکی از این فروشگاهای تاناکورا دیدم خیلی خوشم اومد شوهرم گفت همین یکارمون مونده.تازه ارزونم نبود همچین

انواع کارهای نمدی سفارش قبول میشه😍😍برای انسان بودن احتیاجی به مذهب نیست!اگر نمیتوانی درست و غلط را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است نه دین
2738
بیمارن دیگه  زیادن این جور ادما خودشون خرج نمی کنن اما بازمانده هاشون همه پولی که اینا خرج نکر ...

لابد لباس عروستم خودت گرفتی؟😐🙄

دیگه لباس عروسم معمولا چند تن خور داره.

اونیکه اسم یه موجود خطرناک و کشنده رو گذاشت عروس دریایی قطعا مادر شوهر بوده😑😑😅
عزیزم من اونجا سکوت کردم , ولی تعجب کردم تی شرت مردانه این قیمت برای یک سرهنگ , کاش نمی گفت چه لباسی ...

سرهنگ باشه عزیزم مگه اون نمیتونه لباس با اون قیمت بپوشه

میشه لطفا برای حل مشکلم یه صلوات بفرستید🙏
من قصد بدی نداشتم , من همیشه از ارزانکده ها خرید می کنم  , کلا مگر قیمت ها همین نیست, امسال خیل ...

نه عزیزم 

مشکلی نداشت گفتنت

بدست اوردن هیچ چیزِ دنیا، ارزش از بین رفتن آرامشم را ندارد؛ من فقط به داشتن آرامش فکر میکنم.
2706