2737
2734
منم دوستم صرع داشت الان یه دختر ناز داره هیچ مشکلی هم خداروشکر نخورد تازه فکر بچه دومم هست ...

جدی خداروشکر.نمیدونی و دارویی مصرف میکرد.

خدایاااااااا.خودت حواست به نی نی تو راهیم باشه.🙏
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

نه گلم ولی میدونم که میخواد دومی رو هم بیاره از اولی فککنم یه سه سالی میگذره

چقدر خوبه اینهمه دلگرمی..اخه یکی دوتاهم فکر و خیال ندارم ک هی میگم نکنه خارج رحم باشه همش فکر خیال..خارج از رحم علایمش درده؟؟؟

2742
امیدوارم خدا بچه مو برام نگه داره اتفاقی نیوفته.که خانوادم غمگین شن .ارزو میکنم برای اونایی که منتظر ...

آمین

چقدر مهربونه قدرشو بدون

البته زن داداش منم مهربونه 😍

از دیده برون مَشو ڪه نوری / وز سینه جدا مَشو ڪه جانی :))♥️✨🌱🌼 ❣خدا جونم عاشقتم ❣
چرا اینجوریه؟ حتما زندگی خودش ریخته بهم اقا قربون ناراحتی از خواهر شوهر خیلی ناراحت شدم   &n ...

خیلی بی عرضه است با اینکه پدر و مادرم خیلی بهش رسیدن حتی واسش شرکت زدن کمک کردن خونه خرید همه رو به باد داد یه انتخاب غلط کرد شوهرش عوضیه معتاده خانواده ما رو بهم ریخته واسه ما پاپوش درست کرده خواهرم زندگیش و گذاشت رو اون خونه و شرکت و خورد داد به مواد  چند بار رفت کمپ اور دوز کرده چند بار بچش و حتی خواهرم کتک میزنه سر شوهرش میگه احترام باید بزاری میگه خاله بابام معتاده بیکاره خجالت میگشم ازش دزدی کرد بردنش زندان ابرو و حیثیت واسه ما نمونده 

چقدر خوبه اینهمه دلگرمی..اخه یکی دوتاهم فکر و خیال ندارم ک هی میگم نکنه خارج رحم باشه همش فکر خیال.. ...

نه عزیزم احتمالش خیلی بعیده تکرار بشه نگران نباش اصلا خارج رحمی اینقد درد شدید داره قابل تحمل نیست

2740
خب مگه نرفتی سونو گرافی؟

چهارهفته بوڋدم رفتم هیچی دیده نشد حتی ساک بارداری گفت زود اومدی.الان شش هفتمه بتا دادم ۲۳۸۰بود.درد و لکه بینی هم ندارم

زیر نظر پزشک باش

یکی از اقوام ما دور از جونت خارج از رحم بود تو یک ماهگی و خرده ای بود  درد زیر شکم داشت

البته میشد تحملش کنه

رفت سونو داد مشخص شد اره خارج از رحمیه

حتما برو سونو زیر نظرم باشاگر سایقه داری خیلی خیلی خیلی حواست به خودت باشه عزیزم

زیر نظر پزشک باش یکی از اقوام ما دور از جونت خارج از رحم بود تو یک ماهگی و خرده ای بود  درد ...

مشکلی ندارم اولین اقدام باردار شدم..گاهی وقتها درد هایی شبیع پری ک خیلی خفیف اذیت نمیشم.علایمی هم ندارم تو این مدت لکه هم نداشتم ۲۳۸۰بتام بود خوبه؟؟؟

2706