2733
2739
الهی عزیزم.توام برام دعاکن نی نی م طوریش نشه بیماری صرع دارم اخه

الهی عزیزم سالم و سلامت بیاد بغلت به حق همین ماه عزیز

خودتم شفا پیدا کنی 

مهرسام مامان خیلی دوست دارم                                         خواص سوره های قرآن برای کسانی که حاجت دارند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخخخی دستشون درد نکنه ایشالا خودشم نی نی دار شه نی نی هاتون باهم بزرگ شن🥰

او واقعاً مرا دوست دارد. برای همین هم می‌خواهد اذیتم بکند… چون عشق خودش یک جور آدم‌کشی است ...                 #عشق_جانم#سیاوشم
2728

انشالله همیشه شاد وسلامت در کنارهم باشید ،ربطی نداره به موضوع استارتر عزیز ولی یهو دلم پر کشید برا داداشم پارسال دختر داییم الکی بش گفته بود من حاملم اونم اومد خونه منم خونه مامانم بودم ما معمولا باهم روبوسی نمیکنیم فقط دست بعد اونشب یهو اومد شروع کرد منو میبوسید یکمم توبغلش نگهم داشت ولی هیچی نگفت بعدش وقتی رفتیم خونه زنگ زدم مامانم گفتم داداش امشب عجیب بود چرا همچین کردمامانم گفت میگه اجی حاملس من گفتم نه گفت دروغ نگو دختر دایی گفت ،فکر کرده بود من حامله ام اونطوری بغلم کرد وبوسیدم باورتون میشه اخرین دیدار ما بود اونشب  

2740
انشالله همیشه شاد وسلامت در کنارهم باشید ،ربطی نداره به موضوع استارتر عزیز ولی یهو دلم پر کشید برا د ...

چرااخرین دیدار

خدایاااااااا.خودت حواست به نی نی تو راهیم باشه.🙏
الهی😍😍😍  دستشون دردنکنه  تبریک مامانی😍😙 برامنم دعا میکنی تواقدامم زود بارداربسم بچم ...

ایشاااالا عزیزم

خدایاااااااا.خودت حواست به نی نی تو راهیم باشه.🙏
2706