2733
2739

چه زود محرم رسید..💔

تا حالا نشده من از امام حسین چیزی بگیرم جز یکی دوبار اونم با مشقت و مصیبت و دوندگی زیاد تازه صد درصدم نه😣. 

میدونم و بارها خودم به بقیه گفتم رسیدن به بعضی ارزوها شاید بعدها مشکلاتی بوجود بیاره که ادم پشیمون شه. ولی اخه زورم میاد هر سال هر کیو میبینم به ارزوش رسیده فقط انگار منم که دست خالی میمونم😣💔💔

منتظرمااا بیاین تعریف کنید 😣 

حال جزییات روابط خارج از عرف خورزو خان با عمه کتی  باشه ها صفحات بی وقفه میره جلو😒

اره خیلی گرفتم 😍

کاربر ۹۶ هستم بخاطر شرکت تاپیک گرونیی تعلیق شدم😑دوست عزیز من اینجا نیومدم امتحان املا بدم ک تا پست میزارم بجای توجه ب متن غلط املایی میگیری مهم مفهومو منظور ک درست ادا بشه بدم میاد از این کار لطفا ب املا نوشته هام کار نگیرید با تچکر😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

امام حسین عشقِ .. دلم برا برادرش ابوالفضل پر میکشه ‌..‌ باید از ته دل ازشون بخوای ... عزیزام ب فداشون 😘

این کاربری دست دختر خالمم هست گاهی ی تاپیک تاپیکی میزنه خیلیییی کم ‌‌‌‌.. اون متاهل من مجرد خب پس ی وقتایی ی تناقضایی داره تاپیکا چون از دوتا جهان متفاوتیم  دختر خالم دیگه شماره نداشت ک با خط خودش کاربری بسازه ) من عضو کمپین تحریم همگانی نینی سایتم 😂از تاریخ ۱۰/۱ ( اول دی ماه ) ..‌هیچ تاپیکی نزنیم و هیچ تاپیکی هم شرکت نکنیم .. 🖐🏻 دق و دلی تموم گرونی ها و اعتراضایی که باید میکردیمو نکردیم توی زندگیمون رو سر سایت خالی کنیم؟ 😂😂 گناهه ( ولی شوخی در رفته متحد شیم این ماجرای عکس حل شه به حرفمون گوش کنن  ) 
2728
2738
بتعریف چطوری

هرسال محرم تو هیئت ها میخوام بعد محرم براورده میشه  بچه خونه  و ماشین و کربلا تاحالا گرفتم

کاربر ۹۶ هستم بخاطر شرکت تاپیک گرونیی تعلیق شدم😑دوست عزیز من اینجا نیومدم امتحان املا بدم ک تا پست میزارم بجای توجه ب متن غلط املایی میگیری مهم مفهومو منظور ک درست ادا بشه بدم میاد از این کار لطفا ب املا نوشته هام کار نگیرید با تچکر😊

چند سال هست که دعا میکنم تا محرم دیگه خدا بهم بچه بده تا لباس علی اصغر تنش کنم 

تا الان نشده..

اما دلم روشنه تا سال دیگه دست خالی نمیزارم

خدای مهربون و خوبم، خدای عزیز و دست داشتنی من،خدای خوبی که همیشه بودی و بخشیدی و من کور دادهات رو ندیدم و غر زدم..منو ببخش مهربون خدا..ببخش کج فهمی ها و دیر فهمی های این بنده گناهکارت رو..میخوام اینجا چندتا آرزو کنم..از ته قلبم میخوام ازت اول سلامتی ظهور امام زمان عج رو، سلامتی همه مریضها و رفع گرفتاریهای تمام گرفتارها، مامان شدن اونهایی که چشم به راهن ،گره گشایی از مشکلات همه ، مخصوصا کسی که الان داره این امضارو میخونه. حاجت دلش رو بده خدا جونم".خودمم یه دنیا ارزو دارم اما فقط  کمک کن که به رضای تو راضی شم.کمکم کن تا خسران دنیا و اخرت نشم،دوستت دارم مهربون خدا‌.‌دوستت دارم... 

من گرفتم ، دلم شکسته بود رفتم کربلا وقتی برگشتم کلن زندگیم دگرگون شد و حاجت روا ، الهی خودمو همه ی عزیزانم فدای امامدحسین بشیم که دل هیچکسو نمیشکنه ،راستی خواهرمم دکتر بهش گفت بچه دار نمیشی با اشک از مطب دکتر اومد خونه ولی بار دوم باردارشد واقعن معجزه بود ، منم الان بچه میخوام ولی فعلن که خدا بهم نداده موندم چه نذری کنم تا بچه دار بشم

منم سالهاست که دست خالی برگشتم وقتی میبینم توی ماه محرم مردم نذرشون قبول شده میگم پس چرا برای من قبول نمیشه دلم شکسته واقعا

جانانِ من (مادر عزیزم ⚘)سفر کرد،با او برفت جانم⚘
چند سال هست که دعا میکنم تا محرم دیگه خدا بهم بچه بده تا لباس علی اصغر تنش کنم  تا الان نشده.. ...

الهی به حق حضرت علی اصغر و امام حسین خدا دامن جفتمونو سبز کنه 🤲🤲🤲 منم نذر تورو کردم فعلن خبری نیس😔

2706