2737
2739
عنوان

لذت بردن به جای حسادت کردن

147 بازدید | 12 پست

سلام

یه دختری هست تو اشناهامون خیلی خوشگله خدا حفظش کنه 

همیشه وقتی حرف از خوشگلی به میان میاد میگم مهم نیست و مهم ذات ادماس و از این حرفا ! 

این حرفام درسته ولی خب اون لحظه یه حس حسادتی سراغ ادم میاد که چرا من به خوشگلی طرف نیستم

چن دیقه که گذشت و کمی فک کردم به این نتیجه رسیدم 

تو عمرم قراره کلی ادم زیباتر از خودم ببینم

کلی ادم که موفق تر و پولدارتر از من ان 

کلی ادم که خاص ترن

کلی ادم که تو شرایط بهتری ان 

و فرقی نداره این ادم ها دوست ام باشن یا فامیل یا بازیگر یا اشنا و یا غریبه 

مهم اینه هستن و میشه به جای حس حسادت لذت برد 

ادما متفاوت ان ولی ارامش روحی و درونی یه چیز مشترکه که هرکسی میتونه به طریقی بهش برسه و حس ارامش بکنه

اون دختر یه نقاشی از خدا بود ادم با دیدن یه نقاشی به وجد میاد !

خداجون تو خالق بی نظیری هستی .نقاشیت فوق العاده بود .ممنون افریدیش 

من یک جنوبی ام 😍😍😍😍😍😍😍 همه جنوبی ها عشقن💖💖 خونگررم و باحال 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اره من حسادت میخواد بیاد سریع برای اون شخص دعای خیر میکنم 

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
2738
حالاکه خیلی انرژیت مثبتته تاپیک اخرمنوببین

خوندم عزیزم .واقعا نمی دونم جات بودم چه رفتاری میکردم .ان شاالله خدا خودش بهت ارامش و به اونا فهم و درک بده

اتفاقا پوست سبزه خیلییی جذابه ها جدی میگمم لامصب یه دختری تو کلاس ورزشمون پوستش سبزه اینقد جیگررررررره . به شوخی با خودم میگمم اووف خوش به حال شوهرش (منحرف نیستم هااا  )دندونای خرگوشی هم تازه هم مده و هم خیلی نازززز . 

اما خدایی من پوست سبزه دوست دارم 

اره من حسادت میخواد بیاد سریع برای اون شخص دعای خیر میکنم 

اره ممنون گفتی عزیززم اینم خیلی خوبه

خوندم عزیزم .واقعا نمی دونم جات بودم چه رفتاری میکردم .ان شاالله خدا خودش بهت ارامش و به اونا فهم و ...

ممنون عزبزم

تمام زندگیم را برای آنچیزی که ازم گرفته بودن هدردادم..  .نه برای آن چیزی بهم داده بودن....

من به خواهر شوهرم خیلی حسودی میکردم..آخه با کسی ازدواج کرد ک مثل موم تو دستش بودو لب تر میکرد پسره براش میمرد و فوق العاده پولداره و روز ب روز وضعیتش بهترو بهتر تر میشه...اما دیدم من تو زندگیم خیلی چیرای با ارزش تری دارم ک وقتمو برای حسادت اون بزارم..و خداروشکر میکنم ب خاطر داشته هام

زندگیم فقط دخترم،پدرم،مادرم..همین✋
من به خواهر شوهرم خیلی حسودی میکردم..آخه با کسی ازدواج کرد ک مثل موم تو دستش بودو لب تر میکرد پسره ب ...

خیلی چیزا هست منم اذیت میکنه 

مثلا خواهرم پررو هست 

پدرم عصبی هست

مادرم یه مدلی

امسال شاید بخوام پشت کنکور بمونم

رخت و لباس درست درمون ندارم

پسری که باهاش حرف میزنم بازیش گرفته

و کسی ساپورت مالی نمیکنه

و از لحاظ روحی هم انصافا تحت فشار شدید 

و فقط بیست سالمه

ولی خدا بزرگه

خودش هست کافیه ان شاالله خودش همه مون رو کمک کنه