2737
2734
عنوان

بارداری و نخوندن نماز

| مشاهده متن کامل بحث + 4998 بازدید | 77 پست
ارهرمنم نمیتونم بگم خیلی دلم براش تنگ شده کاش دستمو بگیره تو محرمی

شايد خدا هم دلش براي تو تنگ شده باشه

از همين امشب شروع كن 

ازش بخواه كمكت كنه

قرآن هم بخون

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏
عزیزم حتما نمازتو بخون!نگران نباش خدا اهل تلافی کردن نیست که چون نماز نمیخونی بچه ات طوری بشه!اینهمه ...

خدا بهترینهارو براتون رقم بزنه منکه ارامشی ک داشتمو هنوز یادمه ان شاء الله بتونم این دوماه دیگه رو جبران کنم بخونم

خدایا منو یه دل سیر ببخش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میگن تو آخر الزمان مردم خیلی رزق و روزیشون کمه و زندگیشون سخته عمرشون کوتاهه و به فلاکت میفتن از پیامبر میپرسن چرا میگن چون همش نمازشون قضا میشه مخصوصا نماز صبح.خواهشا با نمازاتون مخصوصا نماز صبح به آغوش گرم خدا برگردین علی یارتون

با خدا باش و پادشاهی کن بی خدا باش و هرچه خواهی کن
2731
سلام  چقدرخوب که تودوران بارداری رعایت میکردید واون ارامشی که میخواستید پیداکردید هرکسی توفیق ...

اره منم بخاطر همین دلم میخاد تو بارداری الانمم بخونم تا بچه هام ان شاء الله صالح باشن از اینکه ب سمت بدی برن میترسم

خدایا منو یه دل سیر ببخش
میگن تو آخر الزمان مردم خیلی رزق و روزیشون کمه و زندگیشون سخته عمرشون کوتاهه و به فلاکت میفتن از پیا ...

ان شاء الله همه بتونن منجمله من

خدایا منو یه دل سیر ببخش
خدا بهترینهارو براتون رقم بزنه منکه ارامشی ک داشتمو هنوز یادمه ان شاء الله بتونم این دوماه دیگه رو ج ...

فدات!حتما بخون،از روی ترس یا وظیفه نخون برای حس کردن خدا و ارامش بخون،خیلی لذت بخشه!انشالله به حق فاطمه ی زهرا خدا نی نیتو بهت ببخشه و سالم بغلش بگیری!التماس دعا

میشه برا ارامشم و زندگیم یه صلوات بفرستین! ممنون
2738

پدرمن وقتی 8 سالشون بود پدرومادرشون ازدست میدن 

وبا سه تابرادرشون که پسر بزرگ 11 سال وکوچیک 5 سالشون بود باهم زندگی میکردن

البته یک خواهرنوزاد هم داشتن که که متاسفانه تو همون سن کم فوت میکنن

پدرم دیروز داشتن ازخاطره کودکیشون میگفتن 

اینکه ماه رمضان بود وعمو وپدرم خواب مونده بودن برای سحر و

میگه من کوچیک بودم تکلیف نشده بودم 

برادرم بلندم کرد گفت پاشو تانمازت قضا نشده نمازت بخون 

میگه داشتم وضو میگرفتم گفتم پس امروز سحری نخوردیم روزه نمیگیریم 

که عموم باهاشون صحبت میکنن وتوضیح میدن که بدون سحرروزه میگیریم 

واقعاااا برام جالب بودکه تویک شهرستان که امکانات کمی هم داشت تواون زمان سه تاپسربچه باهم زندگی میکردن واینقدرازارتباط باخدامیدونستن 

اونوقت مادراین زمان بااین امکانات وعلم و.. اینقدرغفلت میکنیم 

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود
اره منم بخاطر همین دلم میخاد تو بارداری الانمم بخونم تا بچه هام ان شاء الله صالح باشن از اینکه ب سمت ...

بلاخره باید کاری کنیم 

نمیشه دست رودست بزاریم وفقط بخوایم که بچهامون خوب بشن 

خودمون هم باید الگوی خوبی باشیم تا ان شالله خداوند هم کمک کنن

پدرمن وقتی 8 سالشون بود پدرومادرشون ازدست میدن  وبا سه تابرادرشون که پسر بزرگ 11 سال وکوچیک 5 ...

😔قدیم همه اعتقادات ‌‌قوی بوده متاسفانه الان ن 

خدایا منو یه دل سیر ببخش

به پسرم میگم هروقت بزرگ شدی دلت گرفت کمک خواستی ازخدا گرفتارشدی وهروقت حالت خوب وکلا درهمه احوال به خدا نماز قران ودعا پناه ببر

اینها مایه ارامش انسان هست

از سرم نمیره این افکار اروم نیستم یه چیزی کم دارم انگار 

کلا نماز اینجوره

حتی یبار بخونی اروم میشی

چون الانم هی فکر مکنی بهش انگار عذاب وجدان گرفتی بخاطر همین حالت بده

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 
دقیقا عذاب وجدان دارم 

پس تا نخونی راحت نمیشی و. وگرنه همیشگیه این حس

یجور افسردگی میگیری

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 
2706