2410
2553
عنوان

بارداری و نخوندن نماز

| مشاهده متن کامل بحث + 4872 بازدید | 77 پست

عزیزم نماز نشسته بخون. منم نماز نشسته میخونم نماز صبحت قضا بشه عیب نداره بقیه رو بخون. منم متاسفانه نماز صبح نمیخونم خوابم. نگران بچه نباش صحیح و سالمه. اما اگه نماز بخونی رو آینده اش اثر خوبی داره. 

پس اضطراب شما از خود نخوندن نماز نیست، از ترس و عذاب وجدان نخوندن نمازه

ن من ارامشمو میخام و چون کلا مقید بودم الان حتی بیماری مادرم رو فک میکنم بخاطر منه اصن هرچی میشه 

خدایا منو یه دل سیر ببخش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منم همینطور بودم اراده کردم دیگه خوندم الان تا اذان میگه میخونم میگم تنبل میشم ...به خاطر همین همون موقع میخونم الانم که باردارم نشسته میخونم چون دکتر گفته استراحت باید بکنی

2720
آرامشم نماز بود ک الان ندارمش

سوره توحیدمریم ونساروبرطشت آب بخوان غسل کن به نیت بازشدن بختت یابخت کاری یا آرامش وبخت ایمانت پنج شنبه سوم به آرامشی میرسی حدنداره 

من 1401اومدم تاپیکای قبلی مال خاله🙄
همین دیگه میترسم برا ایندش یا هرچیزی اصلا دلم میسوزه براش ک تو دخترم انقد مقید و این حتی یه صلوات نف ...

عزيزم به نظرم شروع كن قرآن بخون مخصوصا سوره ي يس

خيلي تاثير داره

نماز وااااقعا آرامش روحه

من خودم تجربه كردم وقتايي كه اهميت ميدم و سروقت ميخونم اينقدر آرامش دارم و همه چي رو روال هست

اما اگه كاهلي كنم انگار آرامش ندارم يه چيزي گم كردم

سريع نمازمو اول وقت ميخونم و از ته دلم از خدا ميخام واسه نمازاي بعديم كمكم كنه كه با آرامش و سروقت بخونم

همين كه صداي اذان رو ميشنوي نمازتو بخون

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏

عزیزم حتما نمازتو بخون!نگران نباش خدا اهل تلافی کردن نیست که چون نماز نمیخونی بچه ات طوری بشه!اینهمه کار بد کردیم و دل خدارو شکوندیم خدا بخشیده اینم روش!من قبلا نماز نمیخوندم اما همین که دیدم باردارم سجده شکر کردم و بعدش شروع کردم به قران و نماز اول وقت خوندن،واقعا آرامش داشتم و هیچ روزیم به قشنگی اون روزام نبود آرامش واقعی رو تجربه کردم!الان تاثیراتشو روی بچم میبینم،الان یازده و نیم سالشه،یه بچه ی باهوش و مهربون و اروم و فهمیده‌!فقط خدا میدونه که چقد کمکم میکنه و چقد فهمیده اس،اصلا تا حالا یکبار نشده اذیتم کنه،از بچگی یه بچه ی مهربونه‌‌،سه ماه اول بارداریم استراحت مطلق بودم و مادرم فوت شده و کسی نبود بیاد پیشم‌باور کنین مثل مادر مهربون بهم میرسید و تمام کارهای خونه رو انجام میداد،

میشه برا ارامشم و زندگیم یه صلوات بفرستین! ممنون
2714

بعد تازه نزديك محرمه 

از ته دلت از خدا بخواه كمكت كنه

من خودم اينجوريم كه وقتي نماز نميخونم روم نميشه از خدا چيزي بخام 

احساس ميكنم خدا ميگه حالا گير و گرفتاري داري اومدي 

دلم نميخاد حداقل در مورد نمازم شرمنده باشم چيزي ك وأجبه و براي خودم خوبه

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏

خدا خیلی مهربونه عزیزم خیلیییی

خداروشکر که خداهست خداروشکر که خدا هست خداروشکر

مدام یاد نعمت هایی که بهت داده بیفت و بگو الحمدالله 

این ماییم که به اون نیاز داریم اون نیازی به ما نداره و از مادر به ما مهربونتره .مادر وقتی بچش اذیتش کنه بازم دوسش داره و هواشو داره توکل کن و دل بسپار بهش

با خدا باش و پادشاهی کن بی خدا باش و هرچه خواهی کن
بعد تازه نزديك محرمه  از ته دلت از خدا بخواه كمكت كنه من خودم اينجوريم كه وقتي نماز نميخونم ر ...

ارهرمنم نمیتونم بگم خیلی دلم براش تنگ شده کاش دستمو بگیره تو محرمی

خدایا منو یه دل سیر ببخش
خدا خیلی مهربونه عزیزم خیلیییی خداروشکر که خداهست خداروشکر که خدا هست خداروشکر مدام یاد نعمت هایی ...

خداکنه دستمو بگیره بتونم این دوماه اخر رو جبران کنم

خدایا منو یه دل سیر ببخش

سلام 

چقدرخوب که تودوران بارداری رعایت میکردید واون ارامشی که میخواستید پیداکردید هرکسی توفیق پیدا نمیکنه دراین زمان این ارامش الهی نصیبش بشه 

چقدرخوب که بعد ازبارداری هم اون ادامه بدید 

مخصوصا که الان دارید فرزندتون ازشیره وجودتون تغذیه میکنید 

این ارتباط معنوی روی فرزندتون تاثیر خوبی خواهد گذاشت 

وان شالله فرزندتون بزرگ هم شد الگوی خوبی براش خواهید بود 

بلاخره نماز انسان ازخیلی گناهان بازمیداره

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود

عزیزم خدا اصلا نیازی نداره که ما براش نماز بخونیم،اما ما نیاز داریم که نماز بخونیم!خدا کلی بنده ی خوب داره که با اخلاص نماز میخونن و مونده ی ما نیست،اما ما فقط یه خدا داریم که قربونش برم با این نماز خوندن ما که حواسمون همه جا هست جز خدا بازم بهمون آرامش و برکت میده!

میشه برا ارامشم و زندگیم یه صلوات بفرستین! ممنون
2706