2733
2739

امااااان ازتبریزیا وتجملاتشون😐عمه ام اونجاست..واقعا چشم هم چشمی وتجملات گرایی موج میزنه

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
امااااان ازتبریزیا وتجملاتشون😐عمه ام اونجاست..واقعا چشم هم چشمی وتجملات گرایی موج میزنه

عزیزم چشم هم چشمی مختص تبریزیا نیس فقط تشریفات مختص تبریزه  من ترکم اهل تبریز

من به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود
من دلم میخواد با یه مرد تبریزی ازدواج کنم خیلییی خوبن😍😍

منم شنیدم از تبریزیا دختر بگیرین دختر ندین

حتی تاریکترین شب نیز پایان خواهد یافت و خورشید خواهد درخشید .روزهای خوب خواهند آمد.به امید فردایی روشن.
شام وپذیرایی و تالار و لباس داماد با عروسه لباس عروس و ارایشگاه و فیلمبرداری و اینا با داماد

عزیزم رسم همینه

نمیدونم چرا بعضیا میگن شیرینی با داماده

اصل اصلش واسه اینه ک پدر عروس مهموناشو ک نمیخاد تو عروسی دعوت بگیره تو عقد دعوت بگیره و شام و شیرینی بده

او واقعاً مرا دوست دارد. برای همین هم می‌خواهد اذیتم بکند… چون عشق خودش یک جور آدم‌کشی است ...                 #عشق_جانم#سیاوشم
2738
عزیزم رسم همینه نمیدونم چرا بعضیا میگن شیرینی با داماده اصل اصلش واسه اینه ک پدر عروس مهموناشو ک ن ...

شیرینی مراسم عقد و عروسی کلا با داماده

من به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود
بله این مثل زیاد به کار میبرن ولی کلا ترکا عروس دوستن مخصوصا مادر شوهر های نسل الان

گفتم که خانوماشون خوبن .ولی مردسالاریه

حتی تاریکترین شب نیز پایان خواهد یافت و خورشید خواهد درخشید .روزهای خوب خواهند آمد.به امید فردایی روشن.
2706