2737
2734

راستش من علاقمندم یه ازمونی روشرکت کنم

وپشتکارم ضعیفه

دوروزدرس میخونم

دیگ ادامه نمیدم

به بی ارادگی معروفم

موقع درس خوندنممعادت دارم ب این فک کنم خستم احتیاج ب استراحت دارم کلاتوتمام دقایق ردزفکرمن اینه ک خسته ام

خب چطورمیتونم این‌مشکلمو این فکرموتغییربدم

کمکم کنین دارم به مشکل برمیخورم باهمسرم

وحتی باخودم دچارخودکم بینی شدم

یک ساعت درس میخونم بعدش دوساعت میخوابم

درصورتی که میبینم بعضیاصبح تاشب فقط میخونن بدون استراحت

انتظار واسه رسیدن ب عشق و برگشتنش 

این کاربری دست دختر خالمم هست گاهی ی تاپیک تاپیکی میزنه خیلیییی کم ‌‌‌‌.. اون متاهل من مجرد خب پس ی وقتایی ی تناقضایی داره تاپیکا چون از دوتا جهان متفاوتیم  دختر خالم دیگه شماره نداشت ک با خط خودش کاربری بسازه ) من عضو کمپین تحریم همگانی نینی سایتم 😂از تاریخ ۱۰/۱ ( اول دی ماه ) ..‌هیچ تاپیکی نزنیم و هیچ تاپیکی هم شرکت نکنیم .. 🖐🏻 دق و دلی تموم گرونی ها و اعتراضایی که باید میکردیمو نکردیم توی زندگیمون رو سر سایت خالی کنیم؟ 😂😂 گناهه ( ولی شوخی در رفته متحد شیم این ماجرای عکس حل شه به حرفمون گوش کنن  ) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
یه بخشی از مغز هست که باید بهش بگی این کار هیچ خطری و زحمتی برات نداره تا راه بیفتی 

خب چطوربگم؟،،کل عمرم تنبل بودم فقط میخوابیدم 😭😭😭😭شوهرم خسته شده ازدستم

کارای خونه ام عقب افتادن

و...

@شکلک19    شما چقد شبیه همین

عاره😂😂😂

این کاربری دست دختر خالمم هست گاهی ی تاپیک تاپیکی میزنه خیلیییی کم ‌‌‌‌.. اون متاهل من مجرد خب پس ی وقتایی ی تناقضایی داره تاپیکا چون از دوتا جهان متفاوتیم  دختر خالم دیگه شماره نداشت ک با خط خودش کاربری بسازه ) من عضو کمپین تحریم همگانی نینی سایتم 😂از تاریخ ۱۰/۱ ( اول دی ماه ) ..‌هیچ تاپیکی نزنیم و هیچ تاپیکی هم شرکت نکنیم .. 🖐🏻 دق و دلی تموم گرونی ها و اعتراضایی که باید میکردیمو نکردیم توی زندگیمون رو سر سایت خالی کنیم؟ 😂😂 گناهه ( ولی شوخی در رفته متحد شیم این ماجرای عکس حل شه به حرفمون گوش کنن  ) 
2738
2706