2733
2734

تاریخ ثبت نامش کی هست؟ تموم شده؟

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه هنوز شروع شده که تموم  بشه در مورد منابع اطلاع داری

نه عزیزم

فقط من از دوستام گفت مثل اینکه مدرسان شریف گرفته

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .
2731
موسسه دادآفرین برای آزمون چطوره؟ منم میخام ثبت نام کنم از مهرماه بخونم برای سال آینده

دادفرین خوبه فقط هزینش بالاست وتوشهرمانیس فقط تومرکزاستان هست ک من نتونستم ثبت نام کنم اگ شمافرصتشو دارین خیلی خوبه

2738
دادفرین خوبه فقط هزینش بالاست وتوشهرمانیس فقط تومرکزاستان هست ک من نتونستم ثبت نام کنم اگ شمافرصتشو ...

ببخشید اگه میشه جواب من رو هم بگید منابع فقط دوراندیشان میخونید یعنی مثلا برای مدنی کارتوزیان یا مثلا تجارا اسکینی رو نمیخونید

ببخشید اگه میشه جواب من رو هم بگید منابع فقط دوراندیشان میخونید یعنی مثلا برای مدنی کارتوزیان یا مثل ...

نه فقط ساده ساز هردرسی ودرکنارش کمک حافظه

ساده سازخیلی خوب وشفاف موادقانون روباتست توضیح داده

حجمشم بالاست