2737
2734

واقعا بعضی ها بنظرم وقتی نمیتونن با هم مهربون باشن نباید برن اینجور برنامه ها... دشمن شاد میشن

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر..... #مرگ بر اسرائیل #اسراییل یک غده سرطانی است که باید از روی زمین محو شود.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من تا الان همه ی کسایی که دیدم خوب بودن 

چی شده ؟

آیا معنی کلمه سپاس را میدانید ؟ سپاس کلمه ای ایرانیست و یادگار زرتشت که همواره میگفت سه چیز را پاس دارید:پندار نیک ( پاس یک ) گفتار نیک ( پاس دو ) کردار نیک ( پاس سه)...سه پاس ؛ پاسداشت و پاسداری از سه نیک. ایرانیان با گفتن " سپاس " به یکدیگر یاداور این سه مورد مهم میشدند.

کی؟

💕به آنچه امیدش رانداری،،،امیدوارترباش💕خدای مهربونم من امیدوارم به اینکه ناامیدم نمیکنی😍آهای تویی که داری امضامو میخونی الهی هرچی ازخدامیخوای زودِ زودِ زود بهت بده😊لطفایه صلواتم واسه حاجت من بفرست واگه فرستادی لایک کن😘
2738

اقاهه دیشب خیلی بی اعصاب بود

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1

باورکن سری اولش یک قسمتش زنه مرده رامیخورداصلاشوهره راادم حساب نمیکرد

بعدازاینهابودکه یک عددانتخاب میکردن وپژمان یامیخریدیامیگفت پوچه یادتونه؟

زنه همش راخودش میگفت بعدگفت اینم مامانم میگه بعدپژمان گفت یکی هم بذاریدشوهرتون انتخاب کنه مرده گفت مادرم میگه فلان عددزنه برگشت توجمع گفت آقای بازغی میگن خودت انتخاب کن نه مادرت !

بعضی ها هم خیلی لوس بازی در مبارن عزیزم اگه نتونستی این بازی وببری تا یک هفته خبری از قرمه سبزی نیست ...

مگه هرروز قرمه سبزی میخوردن؟عجبااا😂😂

دردلم کسی جا دارد ک درتمام لحظه های زندگیم اورا حس میکنم   و بخاطر وجودش با خدا در خلقت شریک شده ام  و عاشقانه دوستت دارم نی نی کوچولو و عاشقانه منتظر حضورت در آغوشم هستم....
2706