2737
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

میگم خواهرشوهرت خیلی بیشعوره و ادمه کثیفیه😡

نه اونم فکر داداشش بود اما نباید اینو میگفت من سرهمین موضوع خیلی ریختم بهم. خیلی.

جذبمراقبه بافرشتگان بیوکنزی بازی فراوانی.مچکرم به خاطر همه خوبیایی که دارم.از خدایم، فرشته ههایم؛میکاییلجبرییل  شموئیل رافائل از خواهرم که جزوه را به من داد از دوستای خواهرم که جزوه رو بهش دادن. از استادانم مطلب برازندهساناز جون اسبقی دکتر احمد حلت دکتر آزمندیان .اقای عزیز ، عباسمنش. .   از همه کسانی که کمک کردند زندگیم را کشف کنم ممنون ومچکر وسپاس گذارم. همسرم  مرسی که هستی. 
خب به حمدالله تاالان ترکیده😁

😂😂😂😂😂😂

اونجایی ترکید که شوهرم واسم یه دسته گل خیییلییی بزرگ گرفته بود با نیم ست نقره البته به هیشکی نگفتیم نقره هست

زده بود روی گل ها

به اون یکی داداشش علامت داد بروو ببین اونا چیه؟😠😠😠

اونم گفت داداش واسش مدال و گشواره خریده😄😅

2731
ماه رمضون بود رفتم مادر شوهرمو دعوت کنم افطاری بیان خونمون ، بعد گفتم یه غذای جدیدم یاد گرفتم میخوام ...

چه بی ادبن ببخشید خنده ام گرفت چقدر تو ذوقت زدن نامردا

من جلو روشون میگم محمد میگه دستپخت هیچ کس غیر تو پسندم نیست 😁😁😁😁

البته خودشون هم خیلی تعریف میکنن خدایی هر وقت میان خونمون بعدش میپرسن چجوری درست کردی

خدایا میشه سال‌99 رو حذف کنیم دوباره نصب کنیم آخه این ویروس داره🥺😬

چ مرگشونه نمیدونم میخوان بگیریم رو سمون حلوا حلواشون کنیم حالا خبرش و دارم ک خودشون با خانواده شوهر کارد و پنیرن بازم رو دارن از عروس باید اینجوری بلشه اونجوری باشه میگن 

همیشه مراقب اشتباه دوم باش، اشتباه اول حق توست.
خیلی بدبود ماقراربود طلاق بگیریم صددرصد قراربود تموم شه اما حل شد خداروشکر اما مثل قبل این ماجرا دیگ ...

منم این مشکل رو داشتم اما همسرم نذاشت کسی بفهمه.

رفتیم پیش مشاور حل شد. البته همسر خودم هم کمی می ترسید.

تعجب میکنم همسرت چطور به خودش اجازه داد این موضوع رو به خانواده ش بگه.

2738
من هرکاری که بگی براشون کردم بخدا اینقدی که کمک حال مادرشوهرمم کمک حال مادرخودم نیستم دلم میخواست یک ...

الهی.. اجر شما با خداست عزیزم نه بنده اش❤️

من راستش تو همون اول عقد اینجور بهم گفت از ابتدا دیگه خیلی باهاش رسمی هستم و اصلا مثل خیلی از عروسا نیستم خیلی رسمی و محتاطانه برخورد میکنم

دلیلش هم بخاطر برخورد اولش هست 

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
نمیدونم چرا اینطور صحبت میکنن من همه سختی هایی که میکشم یادم میمونه سر کسی نیارم یه وقتی

بهترین کار همینه باید همگی مراقب باشیم ظاهر شوخی و جک خیلی ازار دهنده میتونه باشه

و خودمون ک مادر شوهر مادر زن شدیم هم رعتیت کنیم

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت

یبار دوروز ازموعدم گذشت اوناگفتن ین چی تربیت میکنه اخه مگه خودش تربیت داره بعدشم گفت طلاقت میدم براپسرم اینبارخودم زنه حسابی پیدامیکنم توبی خانواده هسی و خیلی چیزاااا خخخخخ

منم این مشکل رو داشتم اما همسرم نذاشت کسی بفهمه. رفتیم پیش مشاور حل شد. البته همسر خودم هم کمی می ت ...

منم همین طور شوهرم خیلی ارومم میکرد از من بود همون چند ماه اول رفته بودم خ نه بابام طلاقم گرفته بودم خدایی صداش در نیومد دمش گرم 

همیشه مراقب اشتباه دوم باش، اشتباه اول حق توست.

بچه اولم که باردار بودم میخواستیم باخوشحالی خبرشوبهشون بدیم که مادرشوهرم بابی تفاوتی گفت دیرنمیشد😔هردومون خنک شدیم...

نيما يوشيج درتولدیک سالگی فرزندش نوشت:فرزندم يك بهاريك تابستانيك پائيزو يك زمستان را ديدياز اين پس همه چيز دردنیاتكراري است،به جز مهربانی🌹
2706