2737
2739

اره  فک کنم

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من هی مشکلم یبوسته اینم استفاده میکنم دیگه کامل شدم

اتفاقا برا يبوست بهتره.تا زماني كه شياف ميزاري كه اتفاقا راحت تري

#نه_به_كودك_همسري #نه_به_خشونت_خانگي #نه_به_آزارجنسي #نه_به_آزارحيوانات
آره می شه من شدیدترین یبوست ها رو اوایل بارداریم تجربه کردم شیاف سیکلوژست هم تا ماه ۸ استفاده می کرد ...

ای وای من

چیکار میکردی ؟ 

من همورویید هم دارم 🙄

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
2738
ای وای من چیکار میکردی ؟  من همورویید هم دارم 🙄

اتفاقا منم هموروئید داشتم و دارم دوتا هم هست. کاری نمی کردم فقط زور می زدم😂 ولی یادمه خیلی ناجور بود هیچوقت دیگه اونجوری نشدم ماهای اول بارداریم بود

اره من تا هفته چهارده داشتم.الان هفته نوزده ام باز لكه بيني دارم دكتر گفت بزار

کاش برامنم یبوست رو بر طرف کنه

تا امروز ایرانیشو میزدم گفتم شاید چون ایرانیه یبوست گرفتم

حالا امروز خارجیشو گرفتم ببینم چجوری میشم

اتفاقا منم هموروئید داشتم و دارم دوتا هم هست. کاری نمی کردم فقط زور می زدم😂 ولی یادمه خیلی ناجور بو ...

با همون اوضاع بارداریتون رو سپری کردین؟ باریکلا بهتون

خونریزی هم کرد؟ خب چرا داروی ملین استفاده نکردین

من شربت لاکتولوز داده بهم

با همون اوضاع بارداریتون رو سپری کردین؟ باریکلا بهتون خونریزی هم کرد؟ خب چرا داروی ملین استفاده نکر ...

آره آخه مدتش کم بود همیشه اونجور نبودم. خونریزی هم گاهی می کرد. می ترسیدم ملین استفاده کنم چون خیلی نگران سقط اینا بودم 

آره آخه مدتش کم بود همیشه اونجور نبودم. خونریزی هم گاهی می کرد. می ترسیدم ملین استفاده کنم چون خیلی ...

درکت میکنم خیلی سخته 

خدا کمکمون کنه واقعا 

این همورویید بد دردیه

2706