2737
2739
عنوان

دوستم گند زد به زندگیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3737 بازدید | 146 پست

نه من همچین کاری نمیکنم و خیلی بیشتر ازشما روی اینچیزا حساسم ولی احساس میکنم که این خانم خیلی زود صمیمی و خودمونی میشن و درس نیس که ادم ابروی مهمونشو ببره و سر دو روز مهمونداری دل کسی روبا کنایه بشکنه بالاخره هر کس یه جوره دیگه عزیزم

خیلی رفتارت زشته استارتر. مهمون بودن خودت تعارف کردی بمونن بعد اینو گذاشتی پروفایل که ببینه خجالت بک ...

بار اولش نیست بالاخره زن گنده باید یاد بگیره کلی به بقیه درس میده و ادعا داره از همه تمییزتره

چرا تو خونه خودش این کارا رو نمیکنه پس؟؟؟!!! مشکل من اینه

نه این خانم شعور نداره چون دید از بالا به پایین داره شوهر خودشو میگه اقای دکتر همسر منو صدا میزنه محمدآقا😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زوم نکردم من این رفتارا برام عادی نیست خیلی تابلو بودن بخدا تا حالا حتی تو خلوت با دستم یه تکه هندو ...

حق الناس،؟

کار اون خیلی قشنگ نیس ولی شما فرهنگتون برا ی روز مهمونی خیلی پایینتره

فقط 31 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مهربون باشیم^_^
2728

😂👌فقط پروفایلت عکسه

حتماااااااا بخونین👇❤💚💜دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست.😍
در عجبم از کسایی که از من خرده میگیرن😁😑 یعنی این رفتارا و این نوع اداب معاشرت برا اون دسته عاد ...

آره عزیزم. اونهایی که از تو ایراد میگیرن خودشون جزو اون دسته آدمهایی هستن که میرن خونه زندگی مردمو به گند میکشن. براشون عادیه. منم همچنین مهمونهایی داشتم درکت میکنم

2740

كاراي مهمونت قشنگ نبوده و حتي چندشم بوده

ولي كار شمام جالب نيس يه شب مهمون داشتي تمام رفتاراشو زير ذره بين گذاشتي داري اعلام هم ميكني

«شب» می رود. این اقتضای «طبیعت» و «حکم» تاریخ است!
در عجبم از کسایی که از من خرده میگیرن😁😑 یعنی این رفتارا و این نوع اداب معاشرت برا اون دسته عاد ...

معلومه که عادی نیست

ولی شما خودت از اوشون غیر عادی تری که بجای تذکر دوستانه عکس گذاشتی پروفایلت

واقعا خوبی؟!

اخرشم خودشو به نفهمی زد  ولی من این و نوشتم گذاشتم پروفایل واتساپم که ببینه چون دارم از حرص کا ...

عه زشته وردار عکسو😲😲😲

گاهی "هیچکس" را نداشتـه باشی بهتـر است...            باور کن بعضیـها تنهاترت میکننـد...