2733
2734
عنوان

دوستم گند زد به زندگیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3737 بازدید | 146 پست
استارتر متوجه شدیم شوهرت دکتر هست،حالا با رده پایینتر ازخودت رفت وامد نکن اگه باراولش نیست چرا خواست ...

😁😁😁😁 همسر من ردش خیلی بالاتره ایشون اتفاقا از حسادتشون که این کارا و کرد همسرم دقیقا گفت عزیزم خودتو ناراحت نکن تمام حرفا و رفتاراش کامل داشت حسادتشو نشون میداد 

چون همسر من با سن کمش نسبت به همسر اون سالهاست متخصصه و و مطب داره و رییس بیمارستانه و محل کارمونم شهر خوب و بزرگیه

ولی اون تو پیری تازه تخصصشو گرفته البته هنوز کامل نشده وچون سهمیه مناطق محروم بود قراره بدنش یه شهر کوجک و محروم و دور

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای یاد دانشگاه  افتادم که یه سریع استاد عقده ایی موقع جشن فارغ التحصیلی به بچه ها می گفتن حق ...

من همیشه همسرشو اقای دکتر صدا زدم خیلیم بهشون احترام میذارم برا همین بدم میاد اون با همه پایین بودنش همسر منو اینطور صدا کنه

وگرنه بقیه همکارا و دوستامون همه همسرای هم با اسم عادی صدا میزنیم نه با عنوان اقای دکتر من بدم از این عنوانا میاد چون عقده نداریم

ولی رفتار اونو چون همسر خودشو متفاوت و بالاتر صدا میزنه بدم میاد

والله بقمون همه همسرامون تو جمع با اسم کوچک صدا میزنیم همسر همدیگه هم فقط با عنوان اقا و اسمشون وسلام

2728
چرا رفتی رو هندونه زوم کردی اون همه رفتاری زشت دیگشو نمیبینی مگه نوشتم؟😁

خب میگی قاچ کردن هندونه و با دست خوردن کتیف کاریه و حق الناس داره

آرامش خودتون رو فدای بی شعوری دیگران نکنید😊

درعجبم ازکسایی که از رفتارهای مهمون دفاع میکنن🤔

شاید خودشون هم اینکار هارو میکنن که براشون عادیه

ولی استارتر شما پروفایلتو عوض کن خیلی کار چیپیه

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2740
 بدم میاد از آدمایی که توی صورتت قربون صدقت میرن پشت سرت بد میگن. شما خودت دعوتش کردی خودتم فرد ...

خب شما هم مثل دوستم باش ازادی هر طور دلت میخواد باشی اگه صفات اونو دوست داری 😊

درعجبم ازکسایی که از رفتارهای مهمون دفاع میکنن🤔 شاید خودشون هم اینکار هارو میکنن که براشون عادیه ...

من در عجب نیستم چون قطعا کارای مهمونم اونا رو یاد خودشون میندازه ولس همین ناراحتن

اره گلم عوض کردم

فک کن اولا من مهمونش نکردم اون عمدا زنگ زد و حتی لباس هم برای موندن اورده بود با تجهیزات کامل برای موندن اومده بود زنگ زد که شهر شمام( البته من خودمم تو این شهر غریبم)

خلاصه خودش سرزده اومد منم برای فردا نهار طبیعتا تعارف زدم

حالا گیریم خودم دعوت کردم باید خونمو کثیف کنه اب هدر بده فضولی خانوادمونو بکنه بی ادبی کنه؟