2737
2734
عنوان

بچه ها امروز از خوشحالی کلی گریه کردم بیان بگم چ جوری خدا حاجتمو داد

| مشاهده متن کامل بحث + 2287 بازدید | 75 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم تا ۴۱ روز خوندم این ۴ شبه ک تمومش کردم اما هنو حاجتمو نگرفتم😢😢😢

ب نیت یکی از امام ها بخونی خیلی بهتره 

من خودم علاقه عجیبی و خاصی ب امام علی دارم خیلی دوسش دارم 

اما این سوره رو ب نیت امام رضا برداشتم 

قربون هر دوشون برم

خدایا خودتو از ما دریغ نکن خودت خوب میدونی جز تو پناهی نداریم
2731
ب نیت یکی از امام ها بخونی خیلی بهتره  من خودم علاقه عجیبی و خاصی ب امام علی دارم خیلی دوسش دا ...

گلم خوشحالم ک حاجتتو گرفتی

منم یبار امام رضا رو واسطه کارم قرار دادم اما اخرش باعث ابروریزی شد😢😢

الان دیه فقط امیدم بخداس

اگ راضی هستید بادلای پاکتون برا حفظ ابروم یدونه صلوات بفرستید😘😍وا من گذاشتم Ana joon چطور اون b سیو شده😄😂
منکه از خدا ناامیدم انگاری منو نمیبینه اصلا من وخانوادمو نمیبینه .خوشبحالت که صدای تورو شنیده

امیدت از دست نده 

اگه بدونی خونواده من چیا کشیدن 

بدبخت ب تمام معنا فقط پول ک وقتی آرامش نباشه بهترین غذاها رو هم ک بخوری انگاری کوفت میخوری 

چ شبآیی ک با خاهرم گریه نکردیم 

بابام چقد غصه خورد 

خدایا خودتو از ما دریغ نکن خودت خوب میدونی جز تو پناهی نداریم
2738
خوشبحالت واقعا من که زندگیم شبیه تصویر برفکی تلویزیون ۱۴ اینچ سباه و سفیده 

دو سال تو کابووس بودم یه ازدواج سنتی دو سال پیش کردم یعنی عقد کردیم همه خانواده و فامیل می گفتن چه بخت بلندی 

پسره و خانوادش ناتو دراومدن انقدر که تو تاپیکامم گفتم حتی جونم در امان نبود بالاخره دو هفته پیش حکم طلاق رو گرفتم شکر خدا، جایی که اصلا به نظر نمیومد باز خدا به دادم رسید 

به معجزه ات امید بستم و تو قطاری از معجزه را در ایستگاه تلخ صبرم پیاده کردی، عاشقتم   عاشق!!
امیدت از دست نده  اگه بدونی خونواده من چیا کشیدن  بدبخت ب تمام معنا فقط پول ک وقتی آرامش ...

عزیزم بیماری مامانت چی بود؟واسه هر حاجتی میشه خوند؟

میشه واسه شادی روح پدرم، سلامتی وخوشبختی خانوادم صلوات بفرستین،خیر ببینید الهی😘😘
امیدت از دست نده  اگه بدونی خونواده من چیا کشیدن  بدبخت ب تمام معنا فقط پول ک وقتی آرامش ...

هم بابام مریضه هم مامانم خودمم که بچه دارنمیشم هم بی پولی ازیه طرف هم داداشام بیکارن ودنبال کار

منم حاجت گرفتم اونم امسال عید در صورتیکه واقعا امیدی نداشتم اما روز اخری که مشهد بودیم حاجتمو‌گرفتم عزیزایی که میگن خدا مارو فراموش کرده و اینا اینجوری نیست بنطرم باید واقعا از ته قلبت و با دل شکسته بخوای اینجوری امکان نداره ردت کنه

محکم بشین دلم این دور اخره
2706