2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

اخه من نمیفهمم اینکه میگین مردا تپل دوست دارن یا لاغر رو ازکجا میارید خدایی ؟؟

هرکس از هرکس خوشش بیاد و معیارشو داشته باشه میره خاستگاری طرف و هرچی که توی سرنوشت باشه 

یه حرفایی میزنید ادم شاخ درمیاره 

دوست داشتن و علاقه به چاقی لاغری بلندی کوتاهی نیست دل که گیر کنه دیگه تمومه

❤ 💚🍃هرچه در جستن آنی،آنی❤💚🍃خدایاخودت بساز تو بسازی قشنگ تره♥️🌸♥️
اسم پیجش چیه؟  دمش گرم

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
2714

من لاغرم ولی همیشه دوست داشتم همسرم تپل باشه و همین طور هم شد☺

تا حالا ندیدم تپلی که بی نهایت خوش اخلاق و مهربون نباشه💗

عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😛

من خودم چاقم  تقریبا ۲۰ کیلو اضافه وزن دارم  از ۱۲ سالگی خاستگار داشتم  اخر سر ۱۷ سالگی ازدواج کردم   هنوزم ک هنوزه  همه عاشقمن   مخصوصن خانواده ی شوهرم همه لاغرن در حد اسکلت  ولی خودشونو جر میدن ک چاق شن😂😂😂  همشون عاشقمن  عین بت میپرستن منو 😂😂😂😂😂😂 دارم کیف میکنم   به نظرم تپلا بیشتر طرفدار دارن   شوهرم میگع یه کیلو لاغر شی کشتمت

دردلم کسی جا دارد ک درتمام لحظه های زندگیم اورا حس میکنم   و بخاطر وجودش با خدا در خلقت شریک شده ام  و عاشقانه دوستت دارم نی نی کوچولو و عاشقانه منتظر حضورت در آغوشم هستم....

آره گلم چرا نشه 

اصلا این طرز فکر که همه باید لاغر و مانکن باشن رو به خودت تلقین نکن

چه خیلی لاغر چه چاق هرکدوم طرفدارای خودشو داره

حالا انگار مردا خودشون آلن دلون هستن نکبتا

خدایا سایه مادر عزیزمو بالاسرم نگه دار   آمین
2706